Haber Detayı
06 Ağustos 2016 - Cumartesi 16:01 Bu haber 1697 kez okundu
 
HALKIMIZ BU SALDIRIYI BERTARAF ETTİ
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine karşı vatandaşların başlattığı "demokrasi nöbeti", Havza'da devam ediyor.
- Haberi
HALKIMIZ BU SALDIRIYI BERTARAF ETTİ

İlk günden itibaren her gecen gece artan bir kalabalık ile tutulan demokrasi nöbetinde Havza Belediyesi tarafından helva dağıtımı gerçekleştirildi.
Yatsı namazı sonrası Havza Kaymakamı Alper Tanrısever, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar ve Havza Belediye Meclis üyesi Kazım Yıldız tarafından demokrasi nöbeti tutan Havzalılara helva dağıtımı gerçekleştirdiler.
 Program sonu vatandaşların sohbet eden İkiz 15 Temmuz’da yapılan terör saldırınsın Cumhuriyete ve milletin seçtiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı yapıldığına değinerek; “ Halkımız bu saldırıyı bertaraf etti. Şimdi bu teröristlerden hesap sorma günü. Bu ülkenin geleceğini için anlarından geçenlerin hesabı mutlaka sorulacaktır. Bu büyük ve onurlu mücadelede şehit olan tüm vatandaşlarımıza bir kez daha Allah'tan rahmet, yaralı Gazilerimize acil şifalar diliyorum." dedi.
 İkiz demokrasi nöbetlerinin taçlandırılacağı 7 Ağustos 2016 pazar günü saat 17.00'de İstanbul Yenikapı'da, aynı saatte de Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne tüm Havzalıları davet etti.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: HALKIMIZ, BU, SALDIRIYI, BERTARAF, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı