Haber Detayı
28 Haziran 2019 - Cuma 19:08 Bu haber 2503 kez okundu
 
Haluk Levent 29 Ekim’de Samsun’da Konser Verecek
Ünlü sanatçı Haluk Levent, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda Atakum'da konser sözü verdi.
SANAT Haberi
Haluk Levent 29 Ekim’de  Samsun’da Konser Verecek


Hopa'dan itibaren Karadeniz Bölgesi turu yapan ünlü sanatçı Haluk Levent, Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci'nin sosyal medyadan yaptığı davet üzerine Atakum Yalı Kafe'de Başkan Deveci ile buluştu.

Haluk Levent, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda Atakum'da konser sözü verdi.

Ünlü sanatçı Haluk Levent  Hopa'dan itibaren Karadeniz Bölgesi turu yaptığını ve Samsun çevresinde olduğunu ifade ederek, "Başkanımız da sosyal medya üzerinden Atakum'a davet etti. Araya kahvaltıyı da sıkıştırdığı için uçarak geldim. Çünkü bu tesislerin güzel pidesi olduğunu duydum. Gelmişken hem başkanımızı kutladım hem de 29 Ekim programı için görüştük. Programımız uyarsa olur dedim. 

Gittiğim bütün şehirlerde bürokratlarla görüşerek AHBAP platformumuzu anlatıyorum. Başkanımızdan da projelerimiz için destek istedik. AHBAP Samsun'da faaliyetlerine çok güzel bir şekilde devam edecek. Atakum, Karadeniz'de nefes alınacak bir yer. 30 kilometrelik bir sahil şeridi ve gez gez bitmiyor. Gelecek yılların en gözde yeri olmaya aday. Başkanımız da bunun için elinden geleni yapacaktır" diye konuştu. 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Haluk, Levent, 29, Ekim’de, , Samsun’da, Konser, Verecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı