Haber Detayı
08 Aralık 2017 - Cuma 11:23 Bu haber 1638 kez okundu
 
Havza Belediye Başkanı Bekir Bozdağ'ı ziyaret etti
Bir dizi ziyaret için Ankara’ya giden Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ı ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Havza Belediye Başkanı Bekir Bozdağ'ı ziyaret etti

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın makamında gerçekleşen ziyarette Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Başbakan Yardımcısı Bozdağ’a Havza’da yapılacak yatırımlar ve projeler hakkında bilgiler verdi.
Görüşmede Havza’da yapılacak termal tatil merkezi ve oteli, Havza Termal Fizik Tedavi Hastanesi, Havza OSB, Turizm Lisesi kompleksi gibi konular hakkında Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a kapsamlı bilgiler verdi.
Ayrıca İkiz, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a yerli otomobil üretimi için Havza OSB’den ücretsiz yer tahsisi yapmaya hazır olduklarını belirtti.

Ziyaretin sonunda Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ı Havza’ya tirit ve kaplıca için davet etti.
Ziyaret sonunda bir açıklama yapan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz; “İlçemiz adına olumlu bir görüşme oldu. Sayın Bozdağ’a ilçemizde yapılacak yatırımlar ve projeler hakkında kapsamlı bilgiler verdik ve kendilerinden ilçemize destek olmalarını istedik. Yine görüşmede Sayın Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ı tirit ve kaplıca için ilçemize davet ettik. Sayın Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a ilçemizin taleplerine ve bizlere göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ederim.” Dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: Havza, Belediye, Başkanı, Bekir, Bozdağ'ı, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı