Haber Detayı
08 Temmuz 2019 - Pazartesi 20:44 Bu haber 407 kez okundu
 
Havza Belediyesinde Sosyal Denge Sözleşmesi Yenilendi
Havza Belediyesi Belediye Çalışanları ile imzaladığı sosyal denge sözleşmesini yeniledi.
EKONOMİ Haberi
Havza Belediyesinde Sosyal Denge Sözleşmesi  Yenilendi

Yeni Sosyal denge sözleşmesi Havza Belediye Meclisi Toplantı Salonunda düzenlenen törenle imzalandı. .

 

İmza törenine Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Büyük, BEM-BİR-SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, Havza Belediyesi İş Yeri Temsilcisi Ömer Faruk Çörekçioğlu ve sendika üyeleri katıldılar.

 

BEM-BİR-SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli  sözleşme öncesinde yapyığı konuşmada,  “Birlik ve beraberlik ile Havza Belediyesi'nde güzel ve hayırlı bir işe imza attık, başkanımıza teşekkür ediyoruz. Çalışanlar da memleketini ve başkanını düşünerek çalışmalıdır.  Bizler sendika olarak  her türlü sorununuzda yanınızdayız. ” dedi.

 

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise, " İmkanlarımız ölçüsünde çalışanlara en iyi sosyal hakları sağmanının çabası içinde oldukl. Sözleşmenin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Çalışanların motivasyonunu sağlamak için her zaman biz çalışanın ve alın teri dökenin ve görevini layıkıyla yapan herkesin yanındayız.  Kaynaklarımızı rantabl kullanarak halkımıza hizmet etmenin gayretindeyiz. ” diye konuştu.

 

Sözleşme konuşmaların ardından Belediye Başkanı Özdemir ve BEM- BİR-SEN Samsun Şube Başkanı BEM-BİR-SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli tarafından imzalandı.

İmza töreninin ardından Gayretli Başkan Özdemir’e sözleşmelerin imzalandığı BEM- BİR-SEN kalemi hediye etti.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Havza, Belediyesinde, Sosyal, Denge, Sözleşmesi, , Yenilendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı