Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 19:07 Bu haber 696 kez okundu
 
Havza'da 5 Yıllık Kalkınma Planı İçin Anket
Havza (YEG) Yerel Eylem Gurubu Derneği Başkanı Sebahattin Özdemir’in de katıldığı saha çalışmaları kapsamında toplam 500 kişi ile yüz yüze anket çalışması yapıldı.
- Haberi
Havza'da 5 Yıllık Kalkınma Planı İçin Anket

 
 
Havza Belediye Başkanı ve Havza Yerel Eylem Gurubu (YEG) Derneği Başkanı Sebahattin Özdemir  tarafından 5 yıllık kalkınma planının oluşturulması için başlatılan anket çalışmasının tamamladığını açıkladı.
 
 
 
Havza Belediye Başkanı ve Havza YEG Derneği Başkanı Sebahattin Özdemir Havza YEG’in Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Türkiye'de, 12 ilde uygulanan IPARD II Programı kapsamında, Tarım Reformu Genel Müdürlüğü ile Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu işbirliği ile yürütülen, "Yerel Kalkınma Stratejilerinin Uygulanması-LEADER Yaklaşımı" tedbiri kapsamında kurulduğunu belirterek; “Yapmış olduğumuz anket çalışması ile hazırlanacak 5 yıllık kalkınma planı için önemli bir kaynak teşkil edecek. Bu sonuçlara yerel strateji analizi yaparak planları geliştireceğiz.” Dedi.
 
Başkan Özdemir yapılan anket çalışması ile toplumun sosyo ekonomik haritasının çıkarılması ile ellerinde önemli bir veri kaynağı oluşacağını sözlerine ekledi.
Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Havza'da, 5, Yıllık, Kalkınma, Planı, İçin, Anket,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Havza'da 5 Yıllık Kalkınma Planı İçin Anket
Yorumlar
Haber Yazılımı