Haber Detayı
30 Haziran 2016 - Perşembe 15:05 Bu haber 2918 kez okundu
 
Havza'da Başkanın görevine son verdiler
Havza ve Köylerini Sevenler Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği'nden yapılan bir açıklama ile yönetim kurulu kararı ile Dernek Başkanı Ahmet Güngör’ün görevine son verildiği belirtildi.
YAŞAM Haberi
 Havza'da Başkanın görevine son verdiler

Samsun’da faaliyet gösteren Havza ve Köylerini Sevenler Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneğinden yapılan bir açıklama ile yönetim kurulu kararı ile kurulduğu günden bu yana Dernek Başkanlığı görevini yürüten Ahmet Güngör’ün görevine son verildiği ve yerine Başkan Yardımcısı Harun Savaş’ın Başkan olarak atandığı belirtildi.
Açıklamada dokuz kişiden oluşan yönetim kurulunun 6’sının oyunu alarak Başkanlık görevine getirilen Harun Savaş yapmış olduğu açıklamada eski başkan Güngör’e yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ederek; “Zaman içerisinde gelmiş olduğumuz noktada yönetim kurulumuz görevi benim yürütmen konusunda karar aldı. Derneğimizin amacı doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yine Havzamızın tanıtımı için Havza Belediyemiz ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. Ayrıca her zaman derneğimizin yanında olan Havza Belediye Başkanımız Murat İkiz’e ve bizlere destek olan ve güven gösteren herkese de desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

Kaynak: Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: , Havza'da, Başkanın, görevine, son, verdiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı