Haber Detayı
03 Aralık 2019 - Salı 18:00 Bu haber 1846 kez okundu
 
Havza Yağlı Tohumlar Müdürü Mustafa Akyol Hayatını Kaybetti
Dün işyerinde rahatsızlanarak Havza Devlet Hastanesine giden ve burada kalp krizi geçirdiği anlaşılan 54 yaşındaki Mustafa Akyol Samsun’da hayatını kaybetti.
YAŞAM Haberi
Havza Yağlı Tohumlar Müdürü Mustafa Akyol Hayatını Kaybetti

 


Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevkedilen Mustafa Akyol, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen Akyol hayatını kaybetti.

54 yaşında hayatını kaybeden Havza İlçesi Yağlı Tohumlar Müdürü Mustafa Akyol için uzun yıllar görev yaptığı Havza’da cenaze namazı kılındı.

Akyol’un Kevser Caminde kılınan cenaze namazına Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Karadenizbirlik Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Metin, Başkan Vekili Fahri Şahin, yönetim kurulu üyeleri Turgut Yıldız, Bekir Hatunoğlu,Recep Akbulut, Ömer Faruk Ünlü, Genel Müdür Ünal Erarslan, Kooperatifler Müdürü Sedat Ergin, Havza Yağlı Tohumlar Kooperatif Başkanı Mehmet Tural, yönetim kurulu, çalışanları, meslek odaları ve STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Kılınan cenaze namazının ardından Akyol’un cenazesi defnedilmek üzere Vezirköprü ilçesi Yeniçelik Mahallesinde uğurlandı.

Karadenizbirlik Genel Müdürü Ünal Erarslan Akyol’un sevilen bir insan olduğunu ve kendileri için acı bir kayıp olduğunu belirterek; “Müdürümüzün zamansız aramızdan ayrılmasının üzüntüsünü yaşıyoruz. Ailesine ve sevenlerine sabırlar kendisine Allah’tan rahmet diliyorum.” Dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Havza, Yağlı, Tohumlar, Müdürü, Mustafa, Akyol, Hayatını, Kaybetti,
Yorumlar
Haber Yazılımı