Haber Detayı
13 Aralık 2019 - Cuma 17:03 Bu haber 733 kez okundu
 
Havzalı Muhtarlar Başkanla Buluştu
Havza Muhtarları Derneği istişare toplantısı dernek lokalinde yapıldı.
SİYASET Haberi
Havzalı Muhtarlar Başkanla Buluştu

 
 
 
Toplantının açılış konuşmasını yapan Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar yapılan toplantılar ile dernek üyesi muhtarların bir araya gelme şansı bulduklarını söyledi.
 
Toplantıya katılan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise, “Amacımız kaynaklarımızı doğru kullanarak en fazla hizmeti sizlere ulaştırmak. Bunun için de yine siz değerli muhtarlarımızın katkıları bizler için çok önemli. Halkımıza en iyi, en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde götürmenin gayretindeyiz. Bunun için Büyükşehir Belediyemiz ile koordineli olarak çalışmaktayız. 2020 yılı için planlamalarımız yaptık ve inşallah önümüzdeki yılda çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. 
 
Yine Samsun Büyükşehir Belediyemizin ilgili daireleri de 2020 planlamalarını yaptılar. Herkesin ve her mahallenin kendine göre bir önceliği var. Bizler planlamamızı yaparken ilçemizin önceliklerini dikkate aldık. Hem Büyükşehir Belediyemiz hem de Havza Belediyemiz olarak çalışmalarda bir birimize destek vererek halkımıza hizmet edeceğiz.” dedi.
Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Havzalı, Muhtarlar, Başkanla, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı