Haber Detayı
06 Eylül 2016 - Salı 12:51 Bu haber 1719 kez okundu
 
İLBANK Yönetim Kurulu Başkanı’ndan ilkadım’a Övgü
Samsun'a bir dizi görüşmeler için gelen İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Feramuz Üstün, İlkadım Belediyesi’nin projelerini övdü.
- Haberi
İLBANK Yönetim Kurulu Başkanı’ndan ilkadım’a Övgü

İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Feramuz Üstün, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'u beraberindeki heyet ile birlikte  makamında ziyaret etti.  Ziyarette Başkan Erdoğan Tok, İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Eski Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün'e belediye çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi. İller Bankası olarak belediye projelerine ciddi anlamda destek olduklarını ifade eden Üstün, Samsun'un en büyük ilçe belediyesi olan İlkadım'ın Türkiye'ye örnek olan projelerden haberdar olduğunu söyledi. Selçuklu mimarisiyle Karadeniz'in en büyük Camii ve Külliyesi'nin mimari tasarımına hayran kaldığını belirten Feramuz Üstün'e Başkan Erdoğan Tok, Bayram sonrası Eylül ayı sonunda Derebahçe Sosyal Tesislerinin Kasım ayında Türkiye'nin en büyük Gençlik Merkezi'nin açılışını, Kasım ayı ortalarında ise Yeni Belediye Hizmet Binası'nın temelini atacaklarını söyledi.  

YENİ BELEDİYE BİNASI KASIM'DA 

 Yeni Belediye Hizmet Binasını temelini Kıran mahallesi Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi yanında Ulugazi TOKİ konutları önünde belediyeye ait 19 dönümlük alanda yapacaklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, " İlçemize yakışan, çağın modern teknolojik imkanlarından istifade edilerek mevcut itibariyle iki ayrı hizmet binasında verdiğimiz belediyemiz kurumlarını tek çatı altında toplayacağız. Allah nasip ederse, Kasım ayı içerisinde yeni belediye hizmet binamızın temelini atacağız.” diye  konuştu.

Ziyaretteki heyette Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, İller Bankası Samsun Bölge Müdürü Osman Nuri Başaran ve AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Tozlu hazır bulundu

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: İLBANK, Yönetim, Kurulu, Başkanı’ndan, ilkadım’a, Övgü,
Yorumlar
Haber Yazılımı