Haber Detayı
30 Ekim 2019 - Çarşamba 20:58 Bu haber 642 kez okundu
 
İLKADIM BELEDİYESİ SPORCULARI YENİ SEZONA HAZIR
İlkadım belediye spor’un bin kişilik sporcu ordusu İlkadım Belediyesi Mete Adanır Spor Salonu’nda bir araya geldi.
SPOR Haberi
İLKADIM BELEDİYESİ SPORCULARI  YENİ SEZONA HAZIR

İlkadımBelediyespor bünyesinde birçok branşta spor hayatını sürdüren binden fazla genç sporcu Mete Adanır Spor Salonunda bir araya gelerek büyük bir aile tablosunu oluşturdu. İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcıları Şerif Mırık ve Ramazan Bayraktar, İlkadım Belediyesi Spor İşleri Müdürü Hakan Karaman, İlkadım Mahalle Muhtarları ve velilerin katıldığı buluşma programı aile ortamı havasında gerçekleşti.

“BİNLERCE LİSANSLI SPORCUMUZLA GELECEĞE HAZIRLANIYORUZ”

İlkadım Belediyesi Spor İşleri Müdürü Hakan Karaman yaptığı açıklama ile İlkadımlıları spora davet ederken; “İlkadım Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü olarak her yaştan vatandaşımızı spor ile buluşturmak için yoğun bir tempoda çalışıyoruz. 16 branşta 24 uzman antrenörümüz ile 3600 lisanslı sporcumuzu ulusal ve uluslararası müsabakalara hazırlıyoruz. Gençlerimizin disiplin içerisinde sosyal ve duygusal gelişimlerinin sağlıklı olması amacı ile takım ruhunu yaşatarak büyük başarılar yakalıyoruz. Bunun yanı sıra 2019 yılı için sporcularımızdan hariç 13 bin vatandaşımızı sporla buluşturmayı amaçlıyoruz.” Diye konuştu.

“BAŞARILI VE VATANINI SEVEN GENÇLER YETİŞTİRİYORUZ”

Ardından söz alarak sporcu ve velilere seslenen İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı Şerif Mırık; “İlkadım Belediye Başkanımız Necattin Demirtaş öncülüğünde gençlerimizi sporla buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Öncelikle genç kardeşlerimizin sağlam karakterli, başarılı ve donanımlı birer birey olmaları için disiplinli bir çalışma yürütüyoruz. Her şeyden önce Türklük ve vatan sevgisi bilinci ile gençlerimiz ve çocuklarımızla büyük başarılar elde ediyoruz ve edeceğiz. Burada spor için eşsiz bir altyapı var. Müdürlük çalışanlarımız, antrenörlerimiz ve bizler her zaman sizlerin yanındayız. Binlerce vatandaşımız tesislerimize spor için geliyor ama sizlerden ricam yakınlarınızı arkadaşlarınızı ve tanıdıklarınızı spora teşvik etmek. İlkadım Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz. Bu düşüncelerle spor alanında başarılı olmalarının yanında, evlatlarımızı donanımlı ve vatanını seven birer birey haline getirmek için gece gündüz çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: İLKADIM, BELEDİYESİ, SPORCULARI, , YENİ, SEZONA, HAZIR,
Yorumlar
Haber Yazılımı