Haber Detayı
04 Ağustos 2016 - Perşembe 18:12 Bu haber 1743 kez okundu
 
İLKADIM'DAN MEYDANDA SABAH NAMAZI VE DUA PROGRAMI
İlkadım Belediyesi tarafından 15 Temmuz'da demokrasiye ve milli iradeye yönelik yapılan kalkışmanın 21'inci gecesinde saat 04.00'de Dr. İhsan Şenocak Hoca'nın katılımlarıyla Sohbet, Namaz ve Dua programı icra edilecek.
- Haberi
İLKADIM'DAN MEYDANDA SABAH NAMAZI VE DUA PROGRAMI

Samsun Cumhuriyet Meydanında sabah namazı öncesi Dr. İhsan Şenocak'ın sohbeti ile başlayacak olan program sabah namazı, dua ve sonrasında kahvaltı ikramı ile son bulacak.
Türkiye'nin istikrarına ve huzuruna yönelik milli iradeye kastedilerek FETÖ terör örgütü tarafından kalkışılan 15 Temmuz  Darbe girişiminin ilk akşamından bugüne Samsun Cumhuriyet Meydanında vatan nöbeti tutan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, " Ülkemizi istiklaline yönelik kalkışılan darbe girişimi işgalin ön adımıydı. Milletimizin bağımsızlığına ve iradesine darbe vurmaya kalkışan FETÖ terör örgütüne karşı  milletimiz tek yürek olup darbeye 'dur' demiştir. Darbe teşebbüsü vatandaşlarımız tarafından püskürtülmüştür. Belediye olarak bizde bu akşam 04.00'de Cumhuriyet Meydanında İhsan Şenocak Hocamızın katılımlarıyla sohbet,namaz ve dua programı icra edeceğiz. Sabah namazının ardından vatandaşlarımıza kahvaltı ikramımız olacaktır.  " diye konuştu.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: İLKADIM'DAN, MEYDANDA, SABAH, NAMAZI, VE, DUA, PROGRAMI,
Yorumlar
Haber Yazılımı