Haber Detayı
05 Aralık 2017 - Salı 09:56 Bu haber 1574 kez okundu
 
İlkadım Belediye Başkanı ErdoğanTok’tan engelli derneklerine ziyaret
Engelli derneklerine yönelik ziyaretlerinde büyük ilgiyle karşılanan Başkan Tok, Önemli olan yüreklerin, gönüllerin engelli olmamasıdır” dedi.
YAŞAM Haberi
İlkadım Belediye Başkanı ErdoğanTok’tan engelli derneklerine ziyaret

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında engelli derneklerini ziyaret etti.

 

3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Sakatlar Derneği Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, Altı Nokta Görme Engelliler Derneği Başkanı Aynur Yiğit, Anadolu Sakatlar Derneği Samsun Şube Başkanı Hüseyin Mızrak’ı ziyaret etti.

 

TOK, KENDİ ELLERİYLE ÇİKOLATA İKRAM ETTİ.

 

Başkan Tok, engelli derneklerine yönelik ziyaretlerde engelli vatandaşların yakın ilgisi ve sevgisiyle karşılandı. Ziyarette kendi elleriyle çikolata ikram eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Belediye olarak engellileri önemsediklerini söyledi.

 

“ENGELLER KAPLERDE OLMASIN…”

 

Engelli vatandaşların her zaman yanlarında olduklarını ve desteklerini hiçbir zaman kesmeyeceklerinin altını çizen Başkan Tok, “ Sizlerin bizlerden beklentilerinizi iyi biliyoruz. Bizlere düşen, sizlerin önündeki engelleri kaldırmaktır. Yaptığımız tüm projelerde sizlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hareket etmekteyiz. Engelli kardeşlerimiz ve yakınları, kendilerine değer verildiğini, her zaman yanlarında olduğumuzu bilsinler. Biz şunu çok iyi biliyoruz. Önemli olan yüreklerin engelli olmaması, önemli olan kalplerin, gönlümüzün engelli olmamasıdır. “ diye konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: İlkadım, Belediye, Başkanı, ErdoğanTok’tan, engelli, derneklerine, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı