Haber Detayı
25 Mart 2020 - Çarşamba 20:40 Bu haber 349 kez okundu
 
İlkadım Belediyesi Ekipleri 65 Yaş üstü Vatandaşların Hizmetinde
İlkadım Belediyesi tarafından oluşturulan ekipler 65 yaş üstü vatandaşların alışveriş ve diğer ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyor.
YEREL YÖNETİM Haberi
İlkadım Belediyesi Ekipleri 65 Yaş üstü Vatandaşların Hizmetinde

İlkadım Belediyesi ekipleri, evden çıkma kısıtlaması getirilen 65 yaş üstü vatandaşlar ve kronik rahatsızlığı olanlar için oluşturulan çağrı merkezine gelen talepleri  karşılıyor.

 

 

Birçok farklı alanda yürütülen mücadele çalışmalarıyla salgına karşı alınabilecek tüm önlemleri aldıklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de korona virüs ile yoğun mücadele devam ediyor. Bu mücadelede vatandaşımızın virüsten korunmasını sağlamanın yanı sıra psikolojik olarak da yalnız olmadıklarını htirmek en önemli görevlerimizden biridir.

 

65 yaş üstü vatandaşlarımız ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın evlerinden çıkmadan ihtiyaçlarını karşılamak için çok sayıda ekip oluşturduk. Bu vatandaşlarımız belediyemize veya kaymakamlığımıza ulaşarak taleplerini ilettikleri andan itibaren personelimiz duyarlı bir şekilde ve özveri ile ihtiyaçlarını karşılamaktalar. Evden çıkamayan vatandaşlarımız 444 55 01 ve 0505 178 55 01 numaralı telefondan 7 gün 24 saat bize ulaşabilirler” diye konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: İlkadım, Belediyesi, Ekipleri, 65, Yaş, üstü, Vatandaşların, Hizmetinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı