Haber Detayı
14 Ekim 2019 - Pazartesi 16:40 Bu haber 698 kez okundu
 
İlkadım Belediyesi Halkın Tansiyonunu Ölçüyor
İlkadım Belediyesi her hafta başka bir mahallede Belediye Mahallenizde projesi ile halkın tansiyonunu ve kan şekerini ölçüyor.
SAĞLIK Haberi
 İlkadım Belediyesi Halkın Tansiyonunu Ölçüyor

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş tarafından, vatandaşların taleplerinin ilk ağızdan iletilmesi ve mahallelere çok daha hızlı bir şekilde hizmet götürülmesi amacı ile başlatılan Belediye Mahallenizde projesi hızla devam ediyor. Her hafta farklı bir mahalleye kurulan hizmet çadırında vatandaşların talepleri dinleniyor. Belediyenin tüm birimlerinin bir arada bulunduğu çadırda sorunlara çözüm üretmenin yanı sıra İlkadım Belediyesi Sağlık Hizmetleri Müdürlüğü personelleri tarafından vatandaşlara ücretsiz şeker ölçümü yapılmakta.

 

Mahallelerin eksiklerinin çözüme kavuşması amacı ile gerçekleştirilen projeyle her mahallenin öncelikli sorunları ön plana alınarak doğru tespit yapılıyor. Yerinde ve doğru bir tespit sonrası belediye ekiplerince yapılan çalışmalarla sorunlar hızlı bir şekilde çözüme kavuşuyor.

 

Büyük bir beğeni toplayan projenin vatandaşlar tarafından gördüğü ilgiye teşekkür eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; “Halkımıza en doğru ve hızlı hizmeti sunmanın yanı sıra eşit bir hizmet anlayışına da büyük önem veriyoruz. İlkadım’ın her mahallesi bizim için aynı öneme sahip ve her vatandaşımız bu hizmetlerden eşit faydalanmalıdır. Belediye Mahallemizde projemizle merkez mahalle ve ya uzak mahalle gibi bir ayrıma fırsat vermeden çalışmalarımızı halkımızla birlik ve beraberlik içerisinde yürütme şansı buluyoruz. Hem projemize gösterdikleri ilgiden ötürü hem de verdikleri desteklerden ötürü İlkadımlı hemşehrilerimize yürekten teşekkür ederim” diye konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: , İlkadım, Belediyesi, Halkın, Tansiyonunu, Ölçüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı