Haber Detayı
05 Eylül 2019 - Perşembe 19:37 Bu haber 806 kez okundu
 
İlkadım Belediyesi’nde Zabıta Haftası Kutlaması
İlkadım Belediyesi’nde Başkan Necattin Demirtaş’ın da katılımı ile Zabıta Haftası Kutlandı.
- Haberi
İlkadım Belediyesi’nde Zabıta Haftası Kutlaması

Zabıta Teşkilatı’nın 193. kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen Zabıta Haftası etkinlikleri kapsamında İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, zabıta çalışanları ile bir araya geldi.

 

 Acem Tekkesi'nde düzenlenen etkinliğe İlkadım Belediye Başkanı NecattinDemirtaş,Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar,İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürü Şeref Sarı ve zabıta personeli tam katılım sağladı.

Başkan Demirtaş'a zabıta haftası ve çalışmaları hakkında bilgi veren İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürü Şeref Sarı, Mesai kavramı gözetmeksizin 7 gün 24 saat çalıştıklarını ifade ederek, hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen başkanımıza sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.

''Zabıta Mesleği ilke,özveri ve dürüstlüğün simgesidir''

Zabıta ekiplerimiz olmak üzere tüm zabıtalarımızın haftasını kutluyorum diyerek zabıta personeline hitap eden İlkadım Belediye Başkanı NecattinDemirtaş,göreve geldiğimiz ilk günden bu yana, halkımızın mutluluğu ve huzuru için mesai harcıyoruz. Zabıta mesleği ilke, özveri ve dürüstlüğün simgesidir. Yaptığı uygulama ve denetimlerle halkımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediye Zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir.Özellikle belirtmek istiyorum, ilçemizde huzurun sağlanması anlamında zabıta ekiplerimizin özverili çalışmalarına şahit oluyorum. Başta İlkadım Belediyesi Zabıta Teşkilatımızı ve memleketimizin dört bir yanında vatandaşlarımızın huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm zabıta teşkilatımızın Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: İlkadım, Belediyesi’nde, Zabıta, Haftası, Kutlaması,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İlkadım Belediyesi’nde Zabıta Haftası Kutlaması
Yorumlar
Haber Yazılımı