Haber Detayı
13 Eylül 2019 - Cuma 20:20 Bu haber 633 kez okundu
 
İlkadım Belediyesi’nden Lokmalı Etkinlik
İlkadım Belediyesi ''Şehitler ve Gaziler Haftası''nedeni ile Büyük Camii’nde Samsun İl Müftülüğü tarafından okutulan Mevlit programının ardından vatandaşlara lokma tatlısı dağıttı.
SİYASET Haberi
İlkadım Belediyesi’nden Lokmalı Etkinlik

İlkadım Belediyesi ve Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, tarafından ortaklaşa düzenlenen programda konuşan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ''Aile ve Sosyal Politikalarİl Müdürlüğü ve Müftülüğümüzün Büyük Camiinde gerçekleştirdiği program sonrası biz de belediye olarak Gaziler Gününde halkımıza küçük bir ikramda bulunmak istedik. Bugünün en güzel bir şekilde kutlanmasını sağlamak, günün önemine dikkat çekmek için bugün hep birlikte buradayız''dedi.

Büyük Camide okutulan Mevlid-i Şerif programına Samsun Valisi Osman Kaymak,İlkadım Belediye Başkanı NecattinDemirtaş,İlçe Müftüsü Seyfullah Çakır,Türkiye Muharip Gaziler Dernek Temsilcisi Ahmet Diril,Sivil toplum Kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.Kılınan Cuma namazı sonrasında cami avlusunda açılan stantda Samsun Valisi Osman Kaymak,İlkadım Belediye Başkanı NecattinDemirtaş,cami cemaatine ve vatandaşlara lokma tatlısı,meyve suyu ve kek ikramında bulundular.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: İlkadım, Belediyesi’nden, Lokmalı, Etkinlik,
Yorumlar
Haber Yazılımı