Haber Detayı
08 Ekim 2016 - Cumartesi 13:25 Bu haber 2081 kez okundu
 
İlkadım CHP'den Karadeniz Hayat'a ziyaret
CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel ve Yönetim Kurulu Üyeleri Karadeniz Hayat'ı yeni binasında ziyaret ederek düzenlenen kahvaltıya katıldılar.
- Haberi
İlkadım CHP'den Karadeniz Hayat'a ziyaret

CHP İlkadım İlçe Örgütü Karadeniz Hayat'ı yeni binasında ziyaret etti.

Kahvaltıda bir konuşma yapan CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel," CHP İlkadım örgütü olarak  örgütlenme ve örgütlü güçlenme adına çalışmalar yapıyoruz. Örgüt olarak halkın içinde olmaya ve halkın sorunların yerinde belirleyerek onlara destek olmaya çalışıyoruz. Mahalle temsilciliklerimi ile de üye sayımızı ve sosyal deokratların iktidarını sağlamak için alan çalışmalarımız devam ediyor.

Hedefimiz Yerel seçimlerde İlkadım'ı kazanmak. CHP'nin önce İlkadım, daha sonra da Türkiye'de başarılı olması için çalışmalarımız aralıksız sürdüreceğiz. Farklı bir anlayışla cumhuriyeti, demokrsiyi, çağdaşlığı, hukukun üstünlüğünü tesis edecek bir yöneti,m nlayışını iktidara getirmek, CHP ve Atatürk'ü halka anlatmak için çalışmalarımızı sürdürütyoru.
Yaşadığımız olaylar ve Türkiye'nin AK Parti iktidarı ve o anlayışla geldiği nokta CHP'ye ne kadar ihtiyaç olduğunun da bir göstergesidir." dedi.

Ziyarete Fatih Türkel ile birlikte ilçe sekreteri Turgay Karahan, Yönetim kurulu Üyeleri Şeref Adıgüzel, Eyüp Odabaşı, Haldun Şengün, İlknur Gül,Kadriye Arslan ve Kadın Kolları Başkan YardımcısıSuna Gül  katıldı.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: İlkadım, CHP'den, Karadeniz, Hayat'a, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı