Haber Detayı
25 Temmuz 2019 - Perşembe 19:03 Bu haber 482 kez okundu
 
İlkadım'ın 5 yılı konuşuldu
İlkadım Belediyesi 2020-2024 'Stratejik Paydaş Analiz Toplantısı',İlkadım Belediye Başkan vekili Ertuğrul Çöl başkanlığında yapıldı.İlkadım'da yapılacak 5 yıllık hizmetler planlandı.
EĞİTİM Haberi
İlkadım'ın  5 yılı konuşuldu

Belediye konferans salonunda yapılan toplantıya, İlkadım Belediye Başkan vekili Ertuğrul Çöl,Belediye Meclis üyeleri,Başkan Yardımcıları Şerif Mırık,Ramazan Bayraktar, İlkadım mahalle Muhtarları,Strateji Geliştirme Uzmanı Kemal Şen, belediye birim müdürleri katıldı.

 

Yapılan toplantıda İlkadım Belediyesi Strateji Geliştirme Uzmanı Kemal Şen tarafından sunum öncesi katılımcılara dağıtılan anket formları ile görüş ve öneriler yazılı olarak alındı.

 

Toplantının açılış konuşmasın yapan İlkadım Belediyesi Başkan Vekili Ertuğrul Çöl,''Muhtarlarımız şehrimizin ve ilçemizin hizmet insanlarıdır. Bu manada bizlere vereceğiniz desteği önemsiyoruz.Stratejik plan ise belediyeler açısından son derece faydalı bir iyi yönetim aracı ve anahtarıdır. Stratejik yönetim, bir kurumun ne yaptığını, varlık nedenini ve gelecekte ulaşmak istediği hedefleri ortaya koyan bir yönetim şeklidir'' dedi.

 

''Sözde değil özde bir çalışma sunacağız''

 

2020-2024 yılı stratejik planının hazırlanması için oluşturulacak kurullar, çalışma grupları ve yol haritasının belirlendiği toplantıda sunumlar eşliğinde bilgi veren Strateji Geliştirme Uzmanı Kemal Şen,Başarılı olmak için her türlü önlemi alacaklarını ve planlamanın bu doğrultuda şekilleneceğini söyledi. Tüm kent bileşenlerinin bu stratejik plana dahil olmasını isteyen Şen,katılımcılığı esas alacaklarını ve bunu sözde değil, özde bir çalışmayla gerçekleştireceklerini belirtti.

 

Tüm görüş ve önerileri bütçemizle denkleştireceğiz

 

Toplantıyı yöneten ve duygu ve düşüncelerini dile getiren İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Şerif Mırık,'' Biz istiyoruz ki kimseyi ötekileştirmeden birlikte bu şehre değer katalım. İlçemize yapacağımız hizmetleri hiçbir ayrım yapmadan, şehrimizin tüm bileşenlerinin istek, görüş ve önerileri doğrultusunda gerçekleştirerek yapalım. Bu nedenle stratejik plan hazırlıklarımızı ciddiyetle sürdüreceğiz.'' diye konuştu.

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: İlkadım'ın, , 5, yılı, konuşuldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı