Haber Detayı
21 Ekim 2020 - Çarşamba 15:15 Bu haber 866 kez okundu
 
İlkadım Vefa Destek Grubu çalışmalarını sürdürüyor
İlkadım Belediyesi Vefa Sosyal Destek Grubu evden çıkamayan yaşlılar ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılama desteğini sürdürüyor.
YAŞAM Haberi
İlkadım Vefa Destek Grubu çalışmalarını sürdürüyor

Yardım hatlarını arayarak vefa ekibinde talepte bulunan vatandaşların ilaç, gıda alışverişi ve maaş çekme gibi ihtiyaçları aynı gün içersinde karşılanıyor.

 

İlkadım ilçesinde pandemi süresince İlkadımlılara hizmet veren  Vefa Sosyal Destek Grubu, kendilerine yapılan başvurulardan özellikle tek başına yaşayan ve ihtiyaçlarını karşılayacak yakını bulunmayan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan koronavirüse yakalanmış karantina nedeniyle sokağa çıkma yasağı olan vatandaşların sağlık, gıda ve bankacılıkla ilgili temel ihtiyaçlarını karşılıyor.

 

“Devletin şefkat elini halkımızla buluşturuyoruz”

Koronavirüse yönelik çalışmaların aralıksız sürdüğünü ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, " Ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz.Tüm ekiplerimizle birlikte her alanda koronavirüs ile büyük bir mücadele veriyoruz.Sosyal yardımlaşmanın ve dayanışmanın en üst düzeyde olduğu bu noktadan hareketle İlkadım Belediyesi olarak devletin şefkat elini her bireyin üzerinde htirebilmek ve onlara sahip çıkmak için canla başla çalışıyoruz. Kurmuş olduğumuz Vefa Sosyal Destek Grubu ilçemizdeki tüm vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını giderilmesi adına hizmetlerini sürmektedir Lütfen hepimizin sağlığı için tedbirlere uyalım. Zor durumda olan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını 444 0 55 01- 0505 178 55 01 no’lu çözüm merkezimize ulaşarak ihtiyaçlarını bildirmelerini istiyoruz" dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: İlkadım, Vefa, Destek, Grubu, çalışmalarını, sürdürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı