Haber Detayı
20 Eylül 2020 - Pazar 18:05 Bu haber 166 kez okundu
 
İlkadım Zabıtası Covid 19 Denetimlerini sürdürüyor
İlkadım Belediyesi zabıta ekipleri, sosyal mesafe, maske ve hijyen denetimlerini hafta sonu da yoğun şekilde sürdürdü
SAĞLIK Haberi
İlkadım Zabıtası Covid 19 Denetimlerini sürdürüyor

İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, hafta sonu korona virüs salgınına karşı iş yerlerinde ve düğünlerde alınması gereken önlemlere ilişkin denetim gerçekleştirdi.

 

Denetim öncesi evlenen çiftleri kutlayan zabıta memurları, davetlileri maske takmaları ve sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda uyardı.

 

İlkadım ilçesinde korona virüs salgınına karşı mücadeleyi sürdüren İlkadım  Belediyesi, pandeminin yayılmaması, hastalığın sağlıklı kişilere buluşmaması için denetimlerini sürdürüyor. İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, denetimlerini restoran, kafe ve alışveriş merkezi, düğün gibi çok sayıda insanın bir araya geldiği noktalarda yoğunlaştırıldı. Denetimlerde, iş yeri sahiplerine almaları gereken önlemler tekrar hatırlatılırken gerekli önlemleri almayanlar hakkında cezai işlem uygulanacağını da belirtildi. Ekipler son dönemde aralarında berber, çay bahçesi, internet kafe, bilardo salonu, ganyan bayinin bulunduğu çok farklı sektörlerden 250 iş yerinde denetim gerçekleştirdi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: İlkadım, Zabıtası, Covid, 19, Denetimlerini, sürdürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı