Haber Detayı
05 Ekim 2016 - Çarşamba 13:25 Bu haber 1550 kez okundu
 
İŞARET DİLİ KURSİYERLERİNE SERTİFİKALARI VERİLDİ
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve İlkadım Halk Eğitim Merkezi iş birliği ile İlkadım Gençlik Merkezinde açılan işaret dili kursunun sertifika töreni gerçekleştirildi.
- Haberi
İŞARET DİLİ KURSİYERLERİNE SERTİFİKALARI VERİLDİ

İlkadım İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen tören; okunan istklal marşı ardından İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut NUMANOĞLU' nun konuşmasıyla sürdü. İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut NUMANOĞLU yaptığı konuşmada şunları söyledi :"Zaman Hızla geçmekte. 2017 Deaflympics Olimpiyat Oyunlarına çok az bir zaman kaldı. Binlerce sporcu, yüzlerce antrenör ve bir o kadar da izleyicinin katılacağı bu büyük organizasyon için sizlerin aldığı bu eğitimin ne kadar önemli ve gerekli olduğu ortaya çıkmaktadır. Bu organizasyon Samsun' un misafirperverliği adına önemli bir sınav olacak. Burada en etkili araç ise iletişimdir. Bir çoğunuz bu noktada görev alacaksınız. Görevinizi başarıyla yerine getireceğinizi ümit ediyorum ki; aldığınız bu sertifikalar bunun en net göstergesidir. Bu vesileyle, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut NUMANOĞLU' nun konuşmasından sonra, İlkadım Halk Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen kurslardan video gösterimi yapıldı. Ardından; kursiyerlerden Gamze TOPUZ' un konuşması sonrasında belge törenine geçildi. Tören; Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü AR-GE Şube Müdürü Celalettin KAPÇAK, İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut NUMANOĞLU, İlkadım İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hıdır OKUYUCU, İlkadım Halk Eğitim Müdürü Kemalettin AK, Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezleri Şube Müdürü Sait SAYAR, İlkadım Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim ERDİN, İşaret Dili Usta Öğreticisi Berna ZOR' un kursiyerlere belgelerini takdim etmeleriyle son buldu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: İŞARET, DİLİ, KURSİYERLERİNE, SERTİFİKALARI, VERİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı