Haber Detayı
14 Ocak 2021 - Perşembe 15:13 Bu haber 730 kez okundu
 
İYİ PARTİ’DEN BURDUR ÇIKARTMASI
İYİ Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı; Samsun Milletvekili Erhan Usta, İYİ Parti TBMM Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu ve İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkanı Ümit Özlale, dün Burdur’daydı.
SİYASET Haberi
İYİ PARTİ’DEN BURDUR ÇIKARTMASI

Usta, Burdur'un, Veteriner Hekimler Odası ve Ziraat Odasını ziyaret ile programına başladı. Veteriner Hekimler Odası ve Ziraat Odası Başkanlarıyla hayvancılık ve tarım sektörleri hakkında bilgi alarak istişarelerde bulunduklarını ifade etti.

Hız kesmemeden Burdur programına devam eden Usta, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası ve Burdur Ticaret Borsası’na ziyarette bulundu. Burdur ilinin ekonomik sorunları ve çözüm önerileri konusunda sunum yapacağını ifade eden Usta, Görüşmelerde Türkiye ekonomisinin yanı sıra Burdur’un özel sorunlarını da konuştuklarını vurguladı.

Burdur’da yapılan ziyaretlerde çok ilgi gördüklerinden bahseden Usta’nın bir sonraki durağı Burdur Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği oldu. Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nde esnafın sorunlarından ve pandeminin esnaf üzerindeki etkileri konuşuldu.

Burdur ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Usta’nın bir sonraki durağı Gazeteciler Cemiyeti oldu. Cemiyet Başkanına teşekkür ederek, Cemiyet’in olduğu binanı önünde bir fotoğraf paylaştı.

İYİ Parti Burdur İl Başkanlığında teşkilatlarla bulaşan Usta, Türkiye Ekonomisi üzerinde değerlendirmelerde bulunduğunu ifade etti.

Burdur’da günü Bucak Kocaaliler Belediyesi ve Bucak İlçe Başkanlığında sonlandıran Usta, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın açıklamasında Belediye Başkanına ve İlçe Başkanına nezaketlerinden ötürü teşekkür etti.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: İYİ, PARTİ’DEN, BURDUR, ÇIKARTMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı