Haber Detayı
15 Ocak 2019 - Salı 17:42 Bu haber 4992 kez okundu
 
İYİ Parti Kavak Belediye Başkan A. Adayı Kenan Yıldırım:" Kavak'ın Tarım ve Hayvancılıkta kalkınması için çalışacağım"
İYİ Parti Kavak Belediye Başkan A. Adayı olan Kenan Yıldırım Kavak'ın kurtuluşunun tarım ve ghayvancılık ve buna bağlı sanayileşme olduğuıunu belirterek, " Kavak'ı tarım ve hayvancılıkta bir numara yapmak için çalışacağım !" dedi.
SİYASET Haberi
İYİ Parti Kavak Belediye Başkan A. Adayı Kenan Yıldırım:

 

Kavak ile ilgili projelerini de açıklayan Kenan Yıldırım, " İlk hedefim; Kavak Küçük Sanayi Sitesini yapmak. Tarım ve hayvancılık ürünlerini markalaştırıp,  kooperatif aracılığı ile pazarlamasını sağlamak.  Sebze üretimi ve seracılığı köylerimizde yaygınlaştırmak .  İlçemizde hayvan pazarını hayvan borsası şeklinde düzenlemek.  Kapalı pazar yeri yapmak.  İlçemizde yaşlılarımıza ve muhtaçlara sıcak yemek verilmesi için aşevi yapmak.  Mezbahaneyi faaliyete geçirmek. " dedi.

Kenan Yıldırım kimdir?

1969 yılında, Kavak ilçesi Karlı köyünde  doğdu. İlköğretimi Kavak Merkez İlkokulu'nda , orta öğretimi 50. Yıl Lisesi'nde, Lise öğrenimini de Samsun Veteriner Sağlık Meslek Lisesi'nde 1986 yılında tamamladı. 

1987 yılında Diyarbakır Tarım İl Müdürlüğü'nde veteriner sağlık teknisyeni olarak göreve başladı.2002-2015 yıları arasında Kavak İlçe tarım Müdürlüğü'nde görev yaptı ve emekliye ayrıldı. 2018 yılında İYİ Parti Kavak kurucu İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. Kenan Yıldırım evli ve 2 erkek çocuk sahibi. 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: İYİ, Parti, Kavak, Belediye, Başkan, A., Adayı, Kenan, Yıldırım:", Kavak'ın, Tarım, ve, Hayvancılıkta, kalkınması, için, çalışacağım",
Yorumlar
Haber Yazılımı