Haber Detayı
29 Ekim 2020 - Perşembe 14:27 Bu haber 2731 kez okundu
 
İYİ PARTİ Samsun'da 3. yılını ve Cumhuriyet Bayramı'nı Kutladı
İYİ Parti GİK Üyesi Ömer Süslü'nün düzenlediği 3. Yıl ve Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarında geceye, törene katılmayan İl Başkanı Hasan Aksoy ve yönetim kurulu üyelerine tepkiler damgasını vurdu. a
SİYASET Haberi
İYİ PARTİ Samsun'da 3. yılını ve Cumhuriyet Bayramı'nı Kutladı


İYİ Parti Kurucu Üyesi ve Samsun Kurucu İl Başkanı  Ömer Süslü'nün İYİ Parti GİK üyeliğine seçilmesi, İYİ Parti'nin kuruluşunun 3. Yılı ve Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. Yıldönümü nedeniyle düzenlediği toplantıya İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy'un katılmaması tepkilere neden oldu.

 

ÖMER SÜSLÜ VE DERVİŞOĞLU'NDAN AKSOY'A TEPKİ!..

 

İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanı ve İYİ Parti GİK Üyesi Ömer Süslü ve İYİ Parti Grupbaşkanvekili izmir Milletvekili Müsavvat Dervişoğlu'nun  İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy ve İl Yönetim Kurulu üyelerine tepkileri geceye damgasını vurdu.

 

SAMSUN'UN HEMEN HEMEN TÜM TEŞKİLATLARI KATILIM SAĞLADI

 

Yelken Kulüp'te düzenlenen geceye Genel Başkan Meral Akşener, ve 3 genel başkan yatdımcısı mesaj gönderirlen, İYİ Parti TBMM Grupbaşkanvekili Müsavvat Dervişoğlu, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Edirne Milletvekili Tolga Akalın, TBMM Katip Üyesi Tekirdağ Milletvekili Enes Kaplan,Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, İYİ Parti Sinop İl Başkanı Yılmaz Şanlan ve bazı yönetim kurulu üyeleri, Samsun ESOB Başkanı Hacı Eyüb Güler,  İYİ Parti Atakum, Canik, Tekkeköy, Çarşamba, Ayvacık, Kavak, Ladik, Vezirköprü İlçe başkanları Yakakent, Alaçam ve Terme  ilçe teşkilatları yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti belediye meclis üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

 

Büyük coşku ile gerçekleşen toplantıda Meral Akşener ve Genel Başkan Yardımcılarının mesajlarının okunmasının ardından söz alan İYİ Parti kurucu İl Başkanı ve GİK üyesi Ömer Süslü,  partilerinin kuruluş sürecinden bu güne yaşananları ve gelişmeleri anlattı.

 

ÖMER SÜSLÜ: BEDEL İSTEYENLER YÜZLERİ VARSA BENİM YÜZÜME BAKSINLAR

 

 Ömer Süslü, katılımcılara ve kendisini destekleyenlere teşekkür ettiği konuşmasınsa, "Ülkemiz daha da kötü yönetilmeye devam ediyor. Karanlıkların içinden güneş gibi doğduk, hep birlikte başardık. AK Parti'den kurtulup güçlü, büyük Türkiye olacağız.

 

Bu yolculuğa çelme takmaya çalışanlar var. Bedel isteyenler var. Bir bedel ödendiyse, bugün aramızda olmayan İbrahim Özyer ödedi. Bir bedel ödendiyse, boynumdan aşağısı tutmayan ben ödedim. Hala bedel isteyenler, yüzleri varsa benim yüzüme baksınlar. O bedeli de ben öderim." dedi.

 

Ömer Süslü'den sonra söz alan İYİ Parti TBMM Grupbaşkanvekili Musavvat Dervişoğlu da Ömer Süslü'ye ve katılanlara teşekkür etti. Musavvat Dervişoğlu,  Samsun her geldiğimde beni başa duygulara sürüklüyor. İYİ Parti'nin kuruluşundaki birlikteliğin devam ettirilmesi, hayata geçirilmesi lazım. Samsun'a yakışan şey birlik olmaktır.

 

SAMSUN'DA HERKES, SAMSUN'UN HATIRALARINA SAYGI GÖSTERSİN

 

Samsun'da kim ne yapıyorsa yapsın, Samsun'un hatıralarına saygı göstersin. Siyaset denen yolculuk zorluklarla dolu, çekişme, çatışma, rekabet alanları olanbir yolculuk. Usülüne uygun gerçekleşmesi için abi sıfatını üstlenmiş bizler,  saçlarına ak düşenler ,  gençlerin önünü açmakla mükellefiz.  Acıların ve sevinçlerin paylaşıldığı bir Samsun hayalini hayata geçirmek zorundayız. Dün birlikte olanlar, bugün birlik olmaya mecburdur.

 

ÖZYER'İN MEZAR TAŞINI, ÖMER SÜSLÜ'NÜN SAĞLIĞINI KİMSEYE DEĞİŞMEM

 

Buraya gelmeden Samsun milletvekillerini atadım. Samsun İl Başkanı'nı aradım. Milletvekillerimizin selamları var. Samsun'un İl Başkanını İbrahim Özyer'in yanında tanıdım. Yönetimdekileri Ömer Süslü'nün yanında tanıdım. Herkes şunu çok iyi bilsin ki, ne İbrahim Özyer'in mezr taşını, ne Ömer Süslü'nün sağlığını hiç kimseye değişmem. İYİ parti'nin hiçbir sancısı yoktur. Her siyasi partinin içinde konuşan birkaç kişi olabilir." diye konuştu.

Konuşmalardan sonra hep birlikte İYİ Parti'nin kuruluşu ve Cumhuriyet'in ilanının 97. Yıldönümü şerefine pasta kesildi.

 

 

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: İYİ, PARTİ, Samsun'da, 3., yılını, ve, Cumhuriyet, Bayramı'nı, Kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı