Haber Detayı
16 Kasım 2019 - Cumartesi 13:54 Bu haber 1664 kez okundu
 
İYİ Parti Üye Çalışmalarına hız verdi
İYİ Parti Samsun İl BaşkanıRecep Güleroğlu, Samsun’un bütün ilçelerinde eş zamanlı olarak üye kabulüne hız verdiklerini açıkladı.
SİYASET Haberi
İYİ Parti  Üye Çalışmalarına hız verdi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in TBMM Grup Toplantısında söylediği sözleri hatırlatılarak  davet çağrısında bulunan İYİ Parti Samsun İl Başkanı Avukat Recep Güleroğlu,  “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in grup toplantısında yaptığı konuşmasında söylediği, ‘Ezan-ı Muhammediyle, İstiklal Marşı ile, Türk Bayrağı ile, Atatürk ile problemi olmayan herkes İYİ Parti’ye üye olmaya davet ediyorum. Gelin birlikte yürüyelim.’ sözleri sonrasında, özellikle Samsun halkının bu çağrıyı dikkatle benimsemesi, yoğun ilgisi ve İYİ Parti ailesinin hızla büyümesini görmekten çok mutluyuz.

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı olarak, partimizin bütün organlarıyla, Samsun’lu hemşerilerimize hizmet vermek ve vatandaşın bütün sıkıntısına ışık olmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Öncelikle Samsun ve tüm Türkiye için çalışmaktan yılmayacağız, yorulmayacağız ve başaracağız.” Dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: İYİ, Parti, , Üye, Çalışmalarına, hız, verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı