Haber Detayı
28 Ekim 2020 - Çarşamba 18:30 Bu haber 446 kez okundu
 
İYİ Partili Bedri Yaşar'dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı
İYİ Samsun Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkanı Bedri Yaşar, "Cumhuriyet'e giden yolu, çok iyi bilmek, anlamak ve gelecek nesillere aktarmak en büyük borcumuzdur" dedi.
SİYASET Haberi
İYİ Partili Bedri Yaşar'dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Yaşar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla paylaştığı mesajında ,

 

"Türk Milletinin tarihi zaferlerinden olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'mızı şanlı ve onurlu bayrağımızın gölgesinde coşkuyla kutluyoruz" ifadelerini kullandı.

 

Mesajında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün "Benim en büyük eserim, Cumhuriyettir!" sözlerini hatırlatan Yaşar, "Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyetimizin 97. yılını kutlamanın onuru ve gururunu yaşıyoruz. Bu anlamda Cumhuriyet'e giden yolu, çok iyi bilmek, anlamak ve gelecek nesillere aktarmak en büyük borcumuzdur" dedi.

 

Yaşar'ın 29 Ekim mesajı şöyle:


"Türk Milletinin şanlı günlerinden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, "Egemenlik kayıtsız, şartsız milletindir" kuralını devlet yönetimine yerleştiren ve demokrasiyi taçlandıran Cumhuriyetimizin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal olmak üzere, kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi, sonsuz şükran ve rahmetle anıyor, tüm vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum."

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: İYİ, Partili, Bedri, Yaşar'dan, Cumhuriyet, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı