Haber Detayı
11 Nisan 2022 - Pazartesi 11:42 Bu haber 611 kez okundu
 
KADEF'te Bayram Erişgin güven tazeledi
Kavak Dernekleri Federasyonu'nun (KADEF) 5. olağan genel kurulu, İlkadım Belediyesi Gazi Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirildi.
SİVİL TOPLUM Haberi
KADEF'te Bayram Erişgin güven tazeledi

 Divan başkanlığını İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın yaptığı olağan genel kurulda, mevcut Başkan Bayram Erişgin ve Mustafa Umar başkanlık için yarıştı. 


 KADEF'in genel kuruluna Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak Belediyesi eski Başkanı Şerif Ün, siyasi parti temsilcileri, meclis üyeleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.  309 delegenin 283'ünün oy kullandığı genel kurulda, Bayram Erişgin 195 delegenin oyunu alarak yeniden KADEF Başkanı seçilerek güven tazeledi. Mustafa Umar ise 88 delegenin oyunu aldı. 

 

 Seçim sonrası genel kurula teşekkür konuşması yapan KADEF Başkanı Bayram Erişgin, "Burada birlik ve beraberlik içerisinde genel kurulumuzu gerçekleştirmekten dolayı mutluyuz. Burada kazanan Kavak olmuştur. Bundan sonra çalışmalarımıza birlik ve beraberlik içerisinde istişare yolunu izleyerek devam edeceğiz. Katılımlarından dolayı herkese çok teşekkür ediyorum "ifadelerini kullandı.  


 KADEF'in genel kuruluna Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak Belediyesi eski Başkanı Şerif Ün, siyasi parti temsilcileri, meclis üyeleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. 

 

KADEF'İN YENİ YÖNETİM KURULU 

  KADEF Başkanı Bayram Erişgin'in yönetim kurulu asil üyeleri şu şekilde oluştu; 

Şakir Öksüzoğlu, 
Celal Kesenci, 
Sami Kılıçoğlu,  
Selamet Kayaoğlu, 
Selçuk Bolat, 
Murat Tuncel, 
Cezmi Genez, 
Fethi Kaya, 
Bilal Şahin, 
Arif Su, 
Avni Sekmenoğlu, 
Hasan Özdemir, 
Sezahattin Temurkıran, 
Fikret Akyüz, 
Ali Demir, 
Ümmet Öngör, 
Aydın Özdemir, 
Gültekin Özçelik, 
Muammer Demircan, 
Enver Demiroğlu, 
Nuri Us, 
Sebahattin Ayaz, 
Durmuş Akyün 
Adem Sekmenoğlu 

 

KAYNAK: HEDEF HALK

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: KADEF'te, Bayram, Erişgin, güven, tazeledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı