Haber Detayı
06 Aralık 2017 - Çarşamba 15:51 Bu haber 1746 kez okundu
 
Kadın Zirvesinde Samsun Standı
Türkiye ve Dünya kadınlarını bir araya getiren 2. Uluslararası İş’te Kadın Zirvesi” 'nde Samsunlu kadınlar da stant açtı.
- Haberi
Kadın Zirvesinde Samsun Standı

 Samsunlu girişimci kadınlarında stant açtığı organizasyonda,  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun’u ve  girişimci kadınları yalnız bırakmadı.

20’ye yakın ülkeden, farklı meslek gruplarından 135 girişimci kadın, 2.Uluslararası İş’te Kadın Zirvesi  kapsamında buluştu. Organizasyona ev sahipliği yapan AK Parti, Bakanlarıyla ve vekilleriyle girişimci kadınlarının yanındaydı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu da girişimci kadınlarına destek verdi.

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sosyal Politikalar Başkanı ve Malatya Milletvekili Öznür Çalık, AK Parti Grup Başkanvekili, Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz  ve çok sayıda Milletvekili programdan sonra girişimci kadınların fikirlerini ve ürünlerini sergiledikleri stantları gezdi.Samsun standının göz doldurduğu organizasyonda girişimci kadınlar ve vekiller bol bol fotoğraf çektirdi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: Kadın, Zirvesinde, Samsun, Standı,
Yorumlar
Haber Yazılımı