Haber Detayı
18 Haziran 2016 - Cumartesi 16:49 Bu haber 1719 kez okundu
 
Kampanyaya destek çağrısı
1453 Fatih Spor Kulüp Başkanı Tonguç Ali Anıl'ın dün sosyal medya hesabından "Bayramda 100 çocuk sevindirmek ister misiniz?" adlı yaptığı yardım duyurusu kısa sürede hedefin daha da üzerine çıktı.
YAŞAM Haberi
Kampanyaya destek çağrısı

100 ÇOCUK İÇİN BAŞLAMIŞTI, REKORA GİDİYOR

Anıl, "Biz bunu mahallemizde başlattık ancak bunun bütün mahallelere yayılmasını istiyoruz" dedi. 

Ramazan Bayramı öncesinde mahallede temsil edilen 100 çocuğun bayramlık kıyafet, ayakkabı ve gömlek, penye gibi ihtiyaçlarını karşılamak istediklerini ifade ederek sosyal medya üzerinden kampanya başlatan 1453 Fatih Spor Kulüp Başkanı Tonguç Ali Anıl, kampanyaya desteğin beklentinin üzerinde olduğunu ve bu kampanyanın diğer mahalleler tarafından da yapılmasını istedi. 

Anıl, yapılacak yardımların gizli olacağını ve kimseden maddi destek alınmayacağını ifade ederek şunları söyledi; "Kampanyamız kapsamında kimseden maddi olarak destek almayacağız. Destek olmak isteyenler bizlerden yardım edilecek çocuklarımızın beden ve ayakkabı numaralarını alacaklar bizlere aldıklarını getirecekler. Bizlerde alan el ile veren ile birbirine göstermeden yardımları yerine ulaştıracağız. Kampanyamıza 1 günde beklentimizin üzerinde bir destek geldi. Bizler istiyoruz ki bu kampanya sadece mahallemizde sınırlı kalmasın ve Samsun'un her mahallesinde bu kampanya başlatılsın."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kampanyaya, destek, çağrısı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı