Haber Detayı
23 Temmuz 2020 - Perşembe 00:31 Bu haber 6818 kez okundu
 
Karadeniz’ ilk ve tek Tema Parkı Zamunda Eğlence Krallığı 25 Temmuz’da Açılıyor
Samsun’da Turizm, tanıtım ve eğlence alanında marka olacak, Bölgede ve Türkiye’de ilgi odağı haline gelecek yeni bir büyük yatırım 25 Temmuz’da Lovelet’te açılıyor.
TURİZM Haberi
Karadeniz’ ilk ve tek Tema Parkı Zamunda Eğlence Krallığı 25 Temmuz’da Açılıyor

Zamunda Eğlence Krallığı adıyla kapılarını 25 Temmuz Cumartesi Günü açacak olan Zamunda eğlence Krallığı, Karadeniz Bölgesi’nin ilk ve tek Tema Parkı olma özelliğini de elinde bulunduruyor.

 

7.500 METREKARE, 13 FARKLI EĞLENCE ALANI

Her yaş grubuna hitap eden on üç farklı eğlence alanıyla, ziyaretçilerine benzersiz bir deneyim yaşatacak krallık, Lovelet Alışveriş merkezi'nde yedibin beşyüz metrekarelik bir alanı kaplıyor.

Müthiş ve özgün bir şekilde planlanmış, tasarlanmış ve hayata geçirilmiş olan Tema Parkı’nda sadece çocuklar değil, her yaş grubunun ilgisini çekecek, son teknoloji kullanılmış hayal gücünün de ötesinde muhteşem  oyun, eğlence alanları yer alıyor.

ZAMUNDA AKADEMİ VE ROBOLAB

Çocuklar birbirinden farklı, ilginç ve son teknoloji alanlarda eğlenirken, yaparak ve yaşayarak da öğreniyorlar.  Zamunda'da eğlence adına yok yok... Zamunda Play ve Zamunda VR'da sanal ortamda eşine rastlamadığınız bir maceraya sürüklenirken, Counter Laser'de arkadaşlarınızla amansız bir kapışmaya dalmak sizin elinizde. Zamunda Akademi ve Robolab'da kodlama bilgilerini geliştiren çocuklar, Zamunda Cars'da geleceğin becerikli sürücüleri haline geliyor.

MUHTEŞEM SAFARİ PARK

 

Zamunda krallığının gizli ormanında bir gezintiye ne dersiniz? Safari Park içerisinde çocuklar günümüz vahşi yaşamı yanında, nesli tükenmiş hayvanları da tanıyor. Zamunda Hokkabaz'da ise gökdelenlerin tepesinden Afrika savanalarına geçip bu kareleri sosyal medyada paylaşmak an meselesi.

KARADENİZ’İN EN EĞLENCELİ PLAJI

Tertemiz kumlarla kaplı 100 metrekarelik alanıyla Karadeniz'in en eğlenceli plajının Zamunda krallığı sınırları içerisinde olduğunu biliyor muydunuz? Peki çocuklarınız için doğum günleri, baby showerlar ve diğer özel günlerinizde kullanabileceğiniz farklı sürprizlerle dolu Zamunda Party'nin emrinize amade olduğunu?

 

TERS EV’DE (ZAMUNDA HAUSE) HAYATI TERSTEN GÖRECEKSİNİZ

 

Türkiye'deki en büyük Ters Ev konseptiyle Zamunda House sizleri bekliyor. Paylaşacağınız fotoğraflarla tüm dostlarınızın aklını başlarından alın. Gerçek dünyayla tanışmak isteyen tüm çocuklara Zamunda City’nin kapıları sonuna kadar açık. Ekip çalışmasının değerini burada kavrayan çocuklar, finans, sosyal yaşam, çevre bilinci gibi konular üzerinde bilgi sahibi oluyorlar.

 

YAPARAK VE YAŞAYARAK TIP, ŞEHİR PLANLAMASI MESLEKLERİ

 

Zamunda City içinde tıp, şehir planlaması ve güvenliği başlıkları altındaki meslekleri yaşayarak, özgüven ve sorumluluk bilincini kazanan çocuklar emekleri karşılığında ise Krallık parası olan Zillaları topluyorlar. Zamunda Krallığının kalbi City'de atıyor.

Tüm bu heyecan ve koşuşturmadan sonra soğuk bir şeyler içmek için ise TropiCafe'ye uğramayı sakın unutmayın.

 

 

 

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Karadeniz’, ilk, ve, tek, Tema, Parkı, Zamunda, Eğlence, Krallığı, 25, Temmuz’da, Açılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı