Haber Detayı
15 Nisan 2019 - Pazartesi 18:03 Bu haber 429 kez okundu
 
KATİD Başkanı Murat Toktaş, 2019 Turizm Sezonu için umutlu konuştu
Karadeniz Turistik İşletmeciler Derneği (KATİD) Başkanı ve Türkiye Otelciler Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Murat Toktaş 2019 yılının Samsun için çok farklı ve iyi geçeceğini söyledi.
TURİZM Haberi
KATİD Başkanı Murat Toktaş, 2019 Turizm Sezonu için umutlu konuştu

Turizm Haftası nedeniyle bir açıklama yapan Murat Toktaş, “ 23 Nisan etkinlikleri ve 19 Mayısın 100. Yılı oluşu sezona hızlı ve hareketli başlamamıza neden oluyor.” Dedi

Özel günlerin Samsun merkezli kutlanacak olması şehrimizin marka ve imajına büyük katkı sağlayacağını söyleyen KATİD Başkanı Murat Toktaş “ Sezona hareketli başlıyoruz, devamında kültür turları devam edecek. Uzun zamandır çalıştığımız körfez ülkeleri pazarından ciddi geri dönüşler alıyoruz. Ayrıca, bir yandan var olan geleneksel pazarlara yeni ürünler sürerken diğer yandan da yeni pazarlara yönelmekteyiz.

Turizmin çeşitlendirilmesi konusundaki çalışmalarımız da sürmektedir. Bu çalışmalar daha da artan bir ivmeyle devam etmektedir. Bunu yaparken de her şeyin son derece ince ve hassas biçimde hesaplanması, günü kurtarmaya çalışırken geleceğin tehlikeye atılmaması gerekmektedir. Hedefimiz Samsunu Karadeniz’in en önemli turizm merkezi haline getirmektir” Dedi

Bu çalışmaların bir ekip işi belirten söyleyen KATİD Başkanı Murat Toktaş “Çalışmalarımız sırasında desteklerini sektörden esirgemeyen başta Sayın Valimiz Osman Kaymak bey ve Büyükşehir belediye başkanımız ile OKA Genel sekreteri Sayın Mevlüt Özen bey olmak üzere bütün kurum ve kuruluşlarımıza, sektör çalışanlarımıza, amatörce de olsa elinden gelen her şeyi katkı olarak sunan hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. “ diye konuştu.

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: KATİD, Başkanı, Murat, Toktaş,, 2019, Turizm, Sezonu, için, umutlu, konuştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı