Haber Detayı
23 Mart 2019 - Cumartesi 13:37 Bu haber 953 kez okundu
 
Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu “Derdimiz seçim değil hedefi yakalamak!”
Cumhur İttifakı adayı ve Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Siyaset ilkeli ve omurgalı yapılmalı” dedi.
SİYASET Haberi
Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu  “Derdimiz seçim değil hedefi yakalamak!”

AK Parti Kavak İlçe Teşkilatı, 31 Mart’ta görev yapacak sandık görevlileri ve müşahitlere bilgilendirme toplantısı düzenledi. Kardelen Düğün Salonunda sandık görevlilerinin çalışmalarını anlatan görsel bir sunumla toplantının açılışı yapan AK Parti Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı, “31 Mart’ta en güzel sonucu elde edeceğiz. Ancak ezici bir oyla sandıktan çıkmamız için önce çok çalışmalıyız sonra da sandığa sahip çıkmalıyız” dedi.

Cumhur ittifakı adayı ve Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’ da asla Kavak’ta seçimi nasıl alırız endişesi içinde olmadıklarını belirterek, “ Halkımızın ilgisi ve gösterdiği sevgi bu seçimin galibinin AK Parti olduğunu zaten bugünden ortaya koyuyor. Bizim tek derdimiz Cumhurbaşkanımıza verdiğimiz yüzde 80 hedefi yakalamak” dedi.

ONLARDAN ÜLKEYE HAYIR GELMEZ

Konuşmasında seçmenlere kendisini tüm partilerin adayı olarak tanıtarak oy isteyen İYİ Parti adayına değinen Sarıcaoğlu, “ Bağımsız aday olursun ‘Ben tüm partililerin adayıyım’ dersin bunu anlarım. Ama bir partiden aday olup böyle konuşmak doğru değil. Siyasetin bir omurgası olmalı ve düzgün yapılmalı. Böyle ben bir yere geleyim de nasıl olursa olsun mantığı ile siyaset yapılmaz. Halkımız fitnecilere, fesatlara asla geçit vermedi. Bundan sonra da vermeyecektir. HDP’nin destek verdiği partiden de adayında da bu memlekete bir hayır gelmez ” diye konuştu.

MHP ilçe Başkanı Cahit Kamber’de önümüzdeki günlerde yapılacak seçimlerin sadece bir yerel seçim olarak görülmemesini istedi. Kamber,” 31 Mart’ta ülkenin geleceğini oylayacağız. O gün sandığa gidin ve zillet ittifakına en güçlü bir şekilde oylarınızla gereken cevabı verin” dedi. Seçimlerin ülke geleceği için öneminden söz eden Kamber, “İşte biz nefis yapmadık. Kaçanlardan, satanlardan olmadık. Dün ülkücüyüm, omurgalıyım diyenler aday olamayınca trenden indiler. Bir daha da binmeleri mümkün değil. Hiç kimse bunlara kanmasın. “

 

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Kavak, Belediye, Başkanı, İbrahim, Sarıcaoğlu, , “Derdimiz, seçim, değil, hedefi, yakalamak!”,
Yorumlar
Haber Yazılımı