Haber Detayı
02 Temmuz 2019 - Salı 17:58 Bu haber 521 kez okundu
 
Kavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu'ndan KADEF'e Ziyaret
Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Meclis Üyeleri, Belediye birim amirleri ve Kavak MHP İlçe Başkanı Cahit Kamber ile Kavak Dernekler Federasyonu "KA-DEF " Başkanı Bayram Erişgin'i ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Kavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu'ndan KADEF'e Ziyaret


Federasyon Yönetim Kurulu, KA-DEF Kadın Kolları ve  Kavaklıların bulunduğu ziyarette konuşan KA-DEF  Başkanı Bayram Erişgin, Sarıcaoğlu'nun  ikinci döneminde de ilçeyi güzel hizmetlerde buluşturacağını belirterek "Başkanımıza, meclisine ve ekibine başarılar diliyorum." dedi.

 

Kavak'a verdiği katkının halk tarafından da görülerek kendisine son yerel seçimlerde ikinci bir kez daha hizmet etme görevi verildiğini anlatan Sarıcaoğlu, yeni döneminde de ilçeyi güzel hizmetlerle buluşturacağını söyledi. Kavak OSB'de tam doluluk oranını yakaladıklarını, bunun yanında belediye bünyesinde kurdukları bir birim ile de ilçede sayıları 800'ü aşan genci iş sahibi yaptıklarını ifade eden Başkan  Sarıcaoğlu, ilçede bir tek genç  işsiz kalmayana kadar çalışacaklarını bildirdi.


Sarıcaoğlu, " Yapılan yatırımlarla  Kavak'ın çehresi, kaderi değişti. Beş yıllık ustalık dönemimizde de tümüyle yenilenen Meclis Üyelerimiz ve ekibimizle çok daha güzellerini ve fazlasını yapacağız. İddia ediyorum ki önümüzdeki beş yıl sonunda Kavak nüfusu en az iki kat daha artacaktır. Artık büyük bir hızla göç veren Kavak'tan göç alan bir Kavak'a dönüşüm yaşıyoruz. "diye konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Kavak, Belediye, Başkanı, Sarıcaoğlu'ndan, KADEF'e, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı