Haber Detayı
30 Kasım 2020 - Pazartesi 17:24 Bu haber 960 kez okundu
 
Kavak'ta Başarıya Ödül
Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, ayın başarılı personeli uygulamasını devam ettiriyor.
SİYASET Haberi
Kavak'ta Başarıya Ödül

 Kavak Belediyesi'nin bu ayki başarılı personeli de belli oldu. Bu ay başarılı personel seçilen Kavak Belediyesi Şantiye biriminde görev yapan Cevat Akgül oldu. Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu,  başkanlık makamında birim Amirlerinin de bulunduğu programda bu ayın başarılı personeli Cevat Akgül'ü ağırlayarak tebrik etti.


 Başkan İbrahim Sarıcaoğlu, başarı personeli ödüllendirme uygulamasının bundan sonra da devam edeceğini söyledi. Sarıcaoğlu, ödül programında yaptığı konuşmasında büyük bir özveri ile görev yapan Cevat Akgül'ü çalışmasından dolayı kutladı.

Sarıvcaoğlu, "Belediyemizin her ay düzenli olarak en kaliteli ve güzel hizmet veren personeli ödüllendirme uygulaması bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edecek. Bu ayki başarılı personelimiz de ilçemiz sokak ve mahallerinde bozuk ve çirkin görüntüye neden olan taş duvarlara yaptığı çalışma, kazandırdığı görsel güzellik ile hayat veren Cevat Akgül oldu. Kendisini şahsım ve İlçe halkımız adına kutluyorum. Özellikle bu pandemi döneminde tüm belediye birimlerinde çalışan arkadaşlarımız büyük bir özveriyle hizmetlerine aksatmadan sürdürüyorlar. Ben de kendilerine şahsım ve İlçe hakkımız adına kutluyor ve tebrik ediyorum. Her ay bir kişiye verdiğimiz bu ödül uygulaması bundan sonra da devam edecek. " dedi

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Kavak'ta, Başarıya, Ödül,
Yorumlar
Haber Yazılımı