Haber Detayı
28 Mart 2019 - Perşembe 13:08 Bu haber 1076 kez okundu
 
Kemal Zeybek: "İktidarın ayrıştırıcı dili bölünmelere yol açıyor!"
CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek; CHP ve İYİ Partinin Çarşamba, Atakum, İlkadım da düzenlediği mitinglerde konuştu ve millet ittifakının adaylarına destek istedi.
SİYASET Haberi
Kemal Zeybek:

  Zeybek; ”Ülkede yaşayan bütün insanların kardeşlik duygularının artırılması gerekirken, iktidarın ayrıştırıcı dili insanlarımız arasında bölünmelere neden olmaktadır. Seçimlerden sonrada bu sokaklarda birlikte olacağız, iyi ve kötü günlerimizin sevinç ve acılarını beraber paylaşacağız. İktidarın, kendine oy vermeyenleri terörist olarak tanımlaması kabul edilemez.

 

 17 yıldır ülkemizi yöneten iktidarın seçimleri kazanmak uğruna insanlarımızı ayrıştırması ülkemizin ve milletimizin yararına değildir. Kazanma hırsı uğruna insanlar arasında ayrımcılık yapanları mutlaka cezalandırmanızı bekliyoruz. İşsizlik ve hayat pahalılığı çekilmez hale gelmiş, yaşlı insanlarımız tanzim satış noktalarında biraz daha uygun fiyata “Yiğidin muhtaç olduğu kuru soğanı”  almak için uzun süre kuyruklarda beklerken; bunun zenginlik ve varlık kuyruğu olduğunu söyleyen yöneticileri ibretle izliyoruz. “ dedi.

 

DEVLETİN KAYNAKLARINI HESAPSIZCA HARCARKEN NEDEN DÜŞÜNMEDİNİZ?

 

Ülkemizde yaşanan sorunların kaynağının İktidar Partisi  olduğunu ifade eden Zeybek, Millet ittifakını adaylarına; Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkanlıklarında gerekli desteği verininiz! Ülkemiz ve yurttaşımız kazansın. Ülkemizin “Beka” sorunu var gerekçesiyle vatandaşlarımızın kafası karıştırılmaya, seçimlerde tercihlerinin değiştirilmesi istenmektedir.  Ülkemizin “Beka” sorunu olursa 81 Milyon insanımız her türlü fedakârlığı yapar ve tehlikeyi yok eder. Mahalli seçimleri kaybedeceğini anlayan, ülkeyi yönetemeyenler kendi bekası için çaba göstermektedir.

 

 İşsizlik, yoksulluk ülkenin birinci sorunu oluncaya kadar neredeydiniz? Devletin kaynaklarını hesapsızca harcarken neden düşünmediniz? Devletin gelirlerini lüks harcamalar ve yandaşlara aktarırken vicdanlarınız sessiz kaldı.  Emekli, memur, işçi, çiftçi, asgari ücretli, dul ve yetimlerin hayat pahalılığı altında ezilmelerine sessiz kaldınız. Esnafların kepenk kapatmalarını seyrettiniz, şimdi kaybedeceğinizi anlayınca “Beka” aklınıza geldi. Bu ülkenin değerleri ile oynadınız! Bırakın geleceğimizle oynamayın. “ diye konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Kemal, Zeybek:, "İktidarın, ayrıştırıcı, dili, bölünmelere, yol, açıyor!",
Yorumlar
Haber Yazılımı