Haber Detayı
05 Mayıs 2022 - Perşembe 19:18 Bu haber 1992 kez okundu
 
KMO Samsun Şube Başkanlığı'na Bayram Çelik Seçildi
Başkan Osman Nuri Pilgir'in Genel Merkez Yönetim Kurulu'na seçilmesi nedeniyle istifa etmesi üzerine boşalan Kimya Mühendisleri Odası (KMO) Başkanlığı'na Bayram Çelik oybirliği ile seçildi.
SİVİL TOPLUM Haberi
KMO Samsun Şube Başkanlığı'na  Bayram Çelik Seçildi


Kimya Mühendisleri Odası (KMO)  Başkanlığı Başkan Osman Nuri Pilgir'in Genel Merkez YönetimKurulu'na seçilmesi nedeniyle istifa etmesi üzerine boşalmıştı.

 

İstifa sonrasında toplanan Kimya Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu seçim yaparak yeni başkanını belirledi.  Bugün gerçekleşen seçim sonrasında 2. Başkan Bayram Çelik oy birliği ile  KMO Samsun Şube Başkanlığı'na, Ahmet Tütüncü de 2. başkanlığa seçildi.


BAYRAM ÇELİK KİMDİR?

1970 yılında Samsun'da doğdu. İnönü Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliğini bitirdi. Yüksek Lisansını Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşletme Endüstri İlişkileri üzerine yaptı.

2009 yılına kadar Türkiye’nin önemli firmalarında Mühendis, Müdür ve Genel Müdür olarak çalıştı. 2009 yılında Atakum Belediyesinde göreve başladı. 2010-2014 yılları arasında Özel Kalem Müdürlüğü, 2014-2022 arası Kimya Mühendisi olarak çalıştı.

 Üç dönemdir KMO Samsun Şubesi ikinci başkanı olarak görev yapan Bayram Çelik, şu anda Atakum Belediyesi'nde memur olarak çalışmaya devam ediyor.

Bayram Çelik evli ve 2 çocuk babası.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: KMO, Samsun, Şube, Başkanlığı'na, , Bayram, Çelik, Seçildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı