Haber Detayı
12 Şubat 2022 - Cumartesi 22:33 Bu haber 443 kez okundu
 
Ladikliler Gecesi'nde Dostluk Rüzgarı Esti
Samsun Ladik Salur Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nce düzenlenen geleneksel Kaz-Tirit gecesinde dostluk rüzgarı esti.
SİVİL TOPLUM Haberi
Ladikliler Gecesi'nde Dostluk Rüzgarı Esti

Samsun Ladik Salur Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından, İstanbul/Sancaktepe
Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi’nde organize edilen geceye Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, İstanbul Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. İlyas Topsakal, MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Burhan Mucur, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Turgay Akpınar, Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, SAMKON Genel Başkanı Hasan Kaya Aşcı, SAMDEF Genel Başkanı Metin Şenel, İlçe Başkanı Arzu Karaalioğlu, ilçe yöneticileri ve İstanbulda yaşayan yüzlerce ladikli gurbetçi ve Samsunlular katıldı.

 

HERKESE TEK TEK TEŞEKKÜR ETTİ

Dostluk, birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği gecede konuşan Ladik Salur Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Murat Salur, “Emeği geçen yönetim kurulumuza, 15 saat boyunca süren etkinliğimize emek veren ablalarımıza, gençlik kollarımıza, bizlere maddi destek olan sponsorlarımıza, bizleri yalnız bırakmayan Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'a SAMKON Federasyon Başkanımz Kaya Aşçı beye, SAMDEF Başkanımız Metin Şenel beye, LAFED Başkanımız Sinan Tiryaki beye, İstanbul Üniversitesi Rektör Yardımcısı olan hemşerimiz İlyas Topsakal beye, MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı hemşerimiz Burhan Mucur beye, sanatçılarımız Yusuf Katmerlikaya ve Sami Korkmaz beye, dernek başkanlarına, ilçe başkanlarına, Kırkpınar güreşçilerimiz Abdullah Güngör Serhat Balcı’ya Yenişehir Muhtarımız Mustafa Arıy’a ve tüm hemşehrilerimize teşekkür ederiz” diye konuştu.

 

Resim altı: Samsun Ladik Salur Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nce düzenlenen gecede MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Burhan Mucur'a hediyesi takdim edildi. 
Mucur,dostluk, birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği gecenin düzenlenmesinde Dernek Başkanı Murat Salur'a ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Ladikliler, Gecesi'nde, Dostluk, Rüzgarı, Esti,
Yorumlar
Haber Yazılımı