Haber Detayı
10 Mayıs 2020 - Pazar 17:12 Bu haber 1531 kez okundu
 
Lovelet 11 Mayıs'ta Açılıyor
Lovelet Outlet, tedbirler kapsamında 11 Mayıs Pazartesi kapılarını ziyaretçilerine açıyor.
EKONOMİ Haberi
Lovelet 11 Mayıs'ta Açılıyor

Lovelet Outlet Genel Müdürü Mustafa Süzen, gereken tüm tedbirleri aldıklarını,  11 Mayıs Pazartesi gününden itibaren tüm önlemler alınarak Samsunlulara hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi.

 

Mustafa Süzen Lovelet’in açılışı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 

11.00 – 19.00 SAATLERİ ARASINDA HİZMET VERECEK

 

“Dünyadaki diğer örnekleri de inceleyerek açılış için bir planlama yaptık.  Tüm dünyada yeniden açılan ve yeniden normale dönen alışveriş merkezleri, perakende ticaretlerini inceleyerek İtalya, Almaya, Çin örneklerden yola çıkarak yaklaşık 1 aya yakındır önlemlerimizi almaya başladığımız bu süreçte açılış öncesi riskleri en aza indirecek şekilde hazırlıklarımızı tamamladık. Alışveriş Merkezi ilk etapta 11.00-19.00 arası hizmet verecektir.

 

TEMASI EN AZA İNDİRDİK

 

Teması en aza indirmek için birçok alanda çalışmalar yaptık. Otopark girişi ve Alışveriş Merkezi girişinden başlayarak gelen ziyaretçilerimizin ateşlerinin ölçülmesi ve kabul edilen sınırın üzerinde (38) derece olan ziyaretçilerin alışveriş merkezine alınamayacağı, maskesiz ziyaretçilere kişiye özel paketli maske dağıtımı ve yaya girişinde 2 metre sosyal mesafe kuralına uygun işaretçiler ile el hijyeniyle başlayan önlemler içerisinde alışveriş merkezine giriş yapılması. Alışveriş merkezinin içinde de uygulamalar devam etmekte olup; Ortak alanda bulunan oturma banklarının kaldırılması yürüyen merdivenlerde 4 basamakta bir işaretçi konumlandırılması, asansörlerin kullanımda olmaması, ücretsiz çocuk oyun alanı, mescit ve bebek bakım odaları bu süreçte hizmet vermemesi.

 

 

DEZENFEKTAN ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

 

            Teması sıfıra indirmek için lavabo giriş kapıları, musluklar, sıvı sabun ve peçetelikler sensörlü hale geldi. AVM içerisine belirli noktalara yine ziyaretçilerin kolaylıkla ulaşabileceği temassız dezenfektan makinaları yerleştirilmesi. Sabancı Üniversitesi tarafından geliştirilen ve uygulandığı ortamda bakteri ve virüslere karşı 60 güne kadar hijyen sağlayan ürünü yürüyen merdivenlerin tutamaçlarına ve lavabolara uygulanması vb. Ziyaretçilerimizin sağlığı ve çalışanlarımız için tüm tedbirlerimizi aldık, ihtiyaç giderme noktasında hizmete hazırız.”

HABER: ABDULLAH ÇINAR ÖZBEK

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Lovelet, 11, Mayıs'ta, Açılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı