Haber Detayı
13 Ekim 2016 - Perşembe 12:37 Bu haber 1598 kez okundu
 
Lovelet Outlet ’te Muhteşem Osmanlı Animatif Sergi ve Etkinlik
Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi 15-30 Ekim tarihlerinde Muhteşem Osmanlı Animatif sergi ve çocukların çeşitli aktiviteler yapacağı Taş Mektep atölyesi oluşturulacak.
YAŞAM Haberi
Lovelet Outlet ’te Muhteşem Osmanlı Animatif Sergi ve Etkinlik

15 Ekimde ziyaretçilere açılacak sergide yeniçeri ocağı yeniçerileri, demirciocağı, hanedan tahtı, at üstünde şehzade gibi Birebir boyutlarında hazırlanan 3 boyutlu dönem temaları kullanılacaktır. Serginin yanı sıra büyüklerinde minikler kadar ilgisini çekecek olan Taş Mektep atölyesi oluşturulup, her çocuğa üzerinde kendi adının yazılı olduğu topaç hediye edilecek. Erkek çocukları şehzade kıyafeti giyerek şehzade olurken, kız çocukları sultan olacak. Okçuluk, kilim dokuma, takı tasarımı, at biniciliği ve topaç çevirme gibi etkinliklerin yer alacağı atölyede Sadece çocuklar değil Anne - Babalar ’da unutulmadı oluşturulacak Saltanat Makamında Anneler Sultan, babalar da padişah kostümü giyerek anı ölümsüzleştirebilecekler.
Karadeniz’in en büyük Outlet Alışveriş merkezi olan Lovelet Outlet yaptığı etkinlikler ve 4 mevsim Outlet olma özelliğiyle Karadeniz halkının beğenisini kazanmaya devam ediyor. Tekstilden Mobilya ya kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi olan Lovelet Outlet özgün konsepti, göz dolduran mimarisi ve nefes aldıran açık alanlarıyla ziyaretçilerine alışılmışın dışında bir alışveriş keyfi sunuyor.
    

 

 

 


    

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Lovelet, Outlet, ’te, Muhteşem, Osmanlı, Animatif, Sergi, ve, Etkinlik,
Yorumlar
Haber Yazılımı