Haber Detayı
29 Mayıs 2016 - Pazar 07:55 Bu haber 3443 kez okundu
 
MERAL AKŞENER 31 MAYIS'TA BAFRA'DA
MHP Genel Başkan Adayı, TBMM Eski Başkan Vekili Meral Akşener 31 Mayıs'ta Bafralılarla buluşacak.
SİYASET Haberi
MERAL AKŞENER 31 MAYIS'TA BAFRA'DA

MHP Bafra İlçe Teşkilatı Eski Başkanı Av. Hüseyin Acar MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener’in 31 Mayıs Salı günü Bafra'ya geleceğini açıkladı.

 Akşener, 31 Mayıs Salı günü, saat 19.30'da Bafra Eski Kapalı Spor Salonu'nda halkla buluşacak ve burada yapacağı konuşmanın ardından 22.30'da da Bafra Öğretmenevi'nde teşkilat başkanları ve MHP Üst Kurul Delegeleri ile istişare toplantısı yapacak.

MHP Bafra İlçe Teşkilatı Eski Başkanı Av. Hüseyin Acar Akşener’in ziyareti ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Olağanüstü Tüzük Kurultayı'mızın yapılması anlamında önümüzde hiçbir engel kalmamış olup yetkive görev artık Çağrı Heyeti'nde ve MHP Genel Kurulu'ndadır.

 Mensubu olduğumuz hareket, karşımıza çıkacak her engeli güçlenerek aşacak yeteneğe ve şuura sahiptir. İçinde bulunduğumuz bu süreçten de Allah'ın izni keremi ile birlik ve beraberlik içersinde güçlenerek çıkacağız. MHP Genel Başkan Adaylarımızdan sn. Meral Akşener'in bir süredir devam eden yurt gezilerinde gittiği her yerde ümitle ve sevinçle karşılandığını gururla izliyoruz. Bu kapsamda Meral Akşener'i 31 Mayıs Salı günü Bafra'da ağırlayacak olmak bizleri sevindirmiştir. Tüm halkımızı davet ediyoruz.”dedi

Haber: Oktay ZERRİN-Bafra

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: MERAL, AKŞENER, 31, MAYIS'TA, BAFRA'DA,
Yorumlar
Haber Yazılımı