Haber Detayı
03 Ağustos 2016 - Çarşamba 11:54 Bu haber 1662 kez okundu
 
" MEYDANI KÖŞE BUCAK TEMİZLİYORUZ"
İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri her akşam Samsun Cumhuriyet Meydanını bir sonraki demokrasi nöbetine hazırlıyor.
- Haberi

Milletin iradesine ve demokrasiye karşı yapılan 15 Temmuz darbe teşebbüsünün ilk akşamından bugüne kadar her sabah Samsunluların demokrasi nöbeti tuttuğu Cumhuriyet Meydanını günü birlik temizliyor. 

İKİ VARDİYA HALİNDE  TEMİZLİK

Gece ve gündüz iki vardiya halinde süpürgeci ve yıkama ekiplerinin bir sonraki güne hazırlayan İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları Cumhuriyet Meydanını köşe bucak temizliyor. Ekipler, her gün su tankeri içerisinde dezenfekte edilen sondaj suyu ile hijyenik temizlik işlemi gerçekleştiriyor. 

YILMAZ; " MEYDANI KÖŞE BUCAK TEMİZLİYORUZ"

İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Özcan Yılmaz,  " Demokrasi nöbetinin ilk akşamından itibaren temizlik işleri müdürlüğü personelimiz gece ve gündüz olmak üzere iki vardiya halinde Samsun Cumhuriyet Meydanında titizlikle çalışmalarını sürdürmekte.  Binlerce vatandaşımızın akşam meydanı doldurduğu andan sabah namazına kadar süren demokrasi ve milli irade nöbeti için Cumhuriyet Meydanını bir sonraki güne hazırlamaktayız" diye konuştu

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: ", MEYDANI, KÖŞE, BUCAK, TEMİZLİYORUZ",
Yorumlar
Haber Yazılımı