Haber Detayı
01 Haziran 2018 - Cuma 16:40 Bu haber 2898 kez okundu
 
MHP Atakum İlçe Başkanlığı İftar Yemeği düzenledi
MHP Atakum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğine yüzlerce davetli katıldı.
- Haberi
MHP Atakum İlçe Başkanlığı İftar Yemeği düzenledi

Atakum Belediyesi Kültür ve Eğlence Merkezi'nde düzenlenen iftar yemeğine Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Erhan Usta, MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Yalçın Altıntaş, MHP 27. Dönem Milletvekili Adayları Murat Camadan ve Mine Aktaş, Mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve mahalle temsilcilerinden oluşan yüzlerce vatandaş katıldı. 

24 Haziran'da yapılacak olan seçimerin önemine değinen MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, “Milliyetçi Hareket Partisi bu ülkenin çimentosu ve güvenlik sigortasıdır. Bunu tarihi boyunca ispatlamıştır. Hiçbir zaman kendi şahsi çıkarlarını düşünmemiş ülke, vatan ve millet meseleleri söz konusu olduğunda her türlü fedakarlığı yapan bir siyasi parti olduğumuz için bu ülkenin sigortası Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Altında Milliyetçi Ülkücü hareketin imzası olan yeni hükümet sistemine geçeceğimiz bu seçimde, Milliyetçi Hareket Partisi olarak 15 Temmuz gecesi kendiliğinden oluşan, Yenikapı’da olgunlaşan birlik ve beraberlik ruhunun devam edebilmesi için bir ittifak oluşturduk. Bu ittifakımızın adı Cumhur İttifakı.

 Genel başkanımızın ifadesiyle Millet Aklı. Bu yüzden Cumhur İttifakı'nın adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a desteklerinizi bekliyoruz. Aynı zamanda bir diğer önceliğimiz ise Milliyetçi Hareket Partisi'nin TBMM’de daha güçlü temsil edilebilmesini sağlamaktır. MHP'nin mecliste güçlü olması demek ülkemizin daha güvenli ve huzurlu olması demektir. Mecliste güçlü MHP, çıkaracağı yasalar ile hükümete yol gösterici olacak ve toplumun her kesiminin sorunlarını çözebilecek insiyatif üstlenecektir. Aynı zamanda Samsunluluk ruhu taşıyan, Samsun'u bilen, tanıyan sorunlarına çözüm üretebilen ve bu sorunları her platformda cesurca dile getiren bir milletvekilimiz vardı. Şimdi ise bu sayıyı arttırma vaktidir. Sayın Grupbaşkanvekilimiz ve Miletvekilimiz Erhan Usta'nın yanına Samsun'dan en az 3 milletvekili daha göndermek için sizlerden destek bekliyoruz" dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: MHP, Atakum, İlçe, Başkanlığı, İftar, Yemeği, düzenledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı