Haber Detayı
09 Aralık 2017 - Cumartesi 11:44 Bu haber 1822 kez okundu
 
MHP'de seçim hazırlıkları devam ediyor
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı 2019 yılında yapılması planlanan yerel seçimler öncesi ilçe teşkilatlarında çalışmalarına hız verdi.
SİYASET Haberi
MHP'de seçim hazırlıkları devam ediyor

Daha önce MHP İl Başkanı Taner Tekin'in katılımı ile Salıpazarı İlçesi'nde yapılan istişare toplantısının ardından ikinci toplantı Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Adem Şenol, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan yardımcısı Mehmet Al ve komisyon üyeleri Alparslan Kaya ve Selim Sarı ile birlikte MHP Çarşamba İlçe Başkanlığında yapıldı. İlçe binasında gerçekleşen haftalık olağan yönetim kurulu toplantısında seçim çalışmaları öncesinde istişare ve fikir alışverişinde bulunuldu.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Samsun il teşkilatlarında kongre sürecinin tamamlandığını hatırlatan İl Başkan Yardımcısı Mehmet Al; “Önümüzde bir yerel ve genel seçim olacak. Bizlerde il ve ilçe teşkilatlarımız olarak bu seçimlerin hazırlıklarına başladık. Çok yakında mahalle teşkilatlarımız ve sandık görevlilerimiz belirlenecek, İl başkanımız Taner Tekin'in de daha önce ifade ettiği gibi Milliyetçi Hareket Partisi seçimlere hazır olacaktır. İl Başkanımız daha önce yaptığı açıklama ve toplantılarda izleyeceğimiz yol haritasını belirlemişti.

 Bu yol haritası kapsamında partimizden belediye başkanlığı ve meclis üyeliği için aday adayı olmayı düşünenlerde artık yavaş yavaş sahaya çıkacak ve çalışmalarına başlayacaktır. Bizler il başkanlığı olarak bu süreçte tüm aday adaylarımıza eşit davranacak objektif bakacağız. Aday adaylığı süreci sonunda partimizin kırmızı çizgileri ve kriterlerine uygun aday adayları arasında halkımızın da teveccühünü kazanan aday adayı bizim orada ayamız olacak ve teşkilatlarımız ile uyum içerisinde çalışmalarını sürdürecektir. Partimiz Samsun’un tüm ilçelerine 3 hilalli sancağı burçlara dikmek için çalışacak ve MHP’li belediyecilik hizmetini her yerde gösterecektir” dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: MHP'de, seçim, hazırlıkları, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı