Haber Detayı
06 Aralık 2018 - Perşembe 17:08 Bu haber 822 kez okundu
 
MHP’den Atakum Belediye Başkanlığına Kadın Aday Adayı
MHP Atakum İlçe Başkanlığı’nda Atakum Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Uzman Psikolog Mine Aktaş, “Biz makamın gururuna değil, hizmetin onuruna talibiz” dedi
SİYASET Haberi
MHP’den Atakum Belediye Başkanlığına Kadın Aday Adayı

Uzman Psikolog Mine Aktaş, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Atakum Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. MHP Atakum ilçe binasında gerçekleşen adaylık açıklamasına MHP Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu, ilçe yönetim kurulu üyeleri, SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, SADEF 6. Bölge Başkanı Ebru Akal, partililer ve Mine Aktaş’ın ailesi katıldı.

 

Atakum’a hizmet etmek amacıyla Belediye Başkanlığı aday adayı olduğunu belirten uzman Psikolog Mine Aktaş,  “Atakum İlçemiz, barındırdığı insan potansiyeli ve yerleşim alanı bakımından hızla büyümektedir. Bugün itibariyle nüfusu yaklaşık 200 bindir. Milliyetçi Hareket Partisi olarak 2019 Mart seçimleri için ‘Üretken Belediyecilik’ düsturu ile Atakum halkımıza en iyi hizmeti vermek adına yola çıkıyoruz.

 Üretken belediyecilik ilkelerimiz, milliyetçilik, çalışkanlık, adalet, dürüstlük, çağdaşlık, kalkınmacılık, katılımcılık, rekabetçilik ve şeffaflık. Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’imizin bir sözünü sizlere hatırlatmak istiyorum. Türkeş der ki; “Fikir, İman ve Ülkü Aşkı; İnsanları en güçlü yapanlardır.” Bende Mine Aktaş olarak buradan sizlere sesleniyorum. İnanç, proje ve Atakum aşkı ile Atakumluları daha güçlü kılarak en iyi hizmeti sağlayacağım.”dedi.

 

Makamın gururuna değil, hizmetin onuruna talip oldukların ı ifade eden Aktaş, “  Milliyetçi Hareket Partimizin değerli lideri sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin , ‘Belediyecilik dokunmaktır, düşünmektir, hmektir ve aşkla sorunlara odaklanmaktır. Belediyecilik gülümseyen yüzdür, uzatılan eli geri çevirmeyen cömertliktir. Darda kalanların acil yardımıdır’ sözlerini kendime rehber alarak, ilçesini seven bir Atakumlu, sürekli halkla içi içe olan bir insan olarak, kurmuş olduğumuz ekibimizle sorunları ve istekleri yapılan çalışmalar kapsamında belirledik.

 

Atakum ile ilgili projeler geliştirdik. Projelerimizkültür sanattan turizme, tarımdan sanayiye, eğitimden sağlığa hepsini kapsamaktadır. Çok kısa bir süre sonra üretken belediyecilik anlayışıyla hazırladığımız projelerimiz siz değerli Atakum halkının takdirlerine sunulacaktır. Buradan değerli hemşerilerimize sesleniyorum. Birlik ve beraberliğe en ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde sizleri ülkemizin teminatı olan MHP çatısı altında toplanmaya davet ediyorum.”diye konuştu.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: MHP’den, Atakum, Belediye, Başkanlığına, Kadın, Aday, Adayı,
Yorumlar
Haber Yazılımı