Haber Detayı
23 Haziran 2020 - Salı 15:48 Bu haber 1141 kez okundu
 
MHP İl Başkanı Karapıçak'tan Demirtaş Açıklaması: Talebi Olursa Gerekli Çalışmaları Yaparız!
İlkadım Belediye Başkanı NecattinDemirtaş'ın MHP'ye geçeceği söylentilerinin basında ve kamuoyunda yaygınlaşması üzerine SMG'den Dilber Bahadır'a konuşan MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, böyle bir talebin olmadığını, ancak talep gelirse gerekli çalışmaları yapacaklarını söyledi.
SİYASET Haberi
MHP İl Başkanı Karapıçak'tan Demirtaş Açıklaması: Talebi Olursa Gerekli Çalışmaları Yaparız!


SMG'den Dilber Bahadır'ın haberine göre MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş'ın MHP'ye geçeceği iddialarıyla ilgili, " Onlar mahalle dedikodusu böyle bir talep olmadı" dedi.

DEMİRTAŞ ANKARA'DA MHP'YE GEÇMEK İÇİN GÖRÜŞMELER YAPTI MI?

Yerel seçimlerde MHP'den aday yapılmayıp İYİ Parti'den aday olan ve seçimi kazanan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın, Ankara'ya gidip bir takım görüşmeler gerçekleştirdiği hatta 2021 yılında yapılacak olan kurultay öncesi partiye geçeceği gelen iddialar arasında yer aldı. 

TALEBİ OLURSA GEREKLİ ÇALIŞMALARI YAPARIZ

Necattin Demirtaş’ın, MHP'ye geçeceği iddalarıyla ilgili SMG'ye konuşan MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, "Onlar duyum. Bizim duyumlarla mahalle dedikodularıyla hareket edecek halimiz yok. Herhangi bir görüşme olsa il başkanı olarak benim haberimin olması, götürmem ve görüştürmem lazım. Onun için bunlar tamamen vatandaşların yakıştırması. Tabi bu başkanın kendi tercihi. Eğer kendisi isterse böyle bir talebi olursa bize bildirir. Biz de ona göre gerekli çalışmaları yaparız ancak bize böyle bir talep gelmedi" diye konuştu. 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: MHP, İl, Başkanı, Karapıçak'tan, Demirtaş, Açıklaması:, Talebi, Olursa, Gerekli, Çalışmaları, Yaparız!,
Yorumlar
Haber Yazılımı