Haber Detayı
16 Eylül 2020 - Çarşamba 18:47 Bu haber 583 kez okundu
 
MHP, Samsun'da İlçe Kongrelerini Tamamladı
Milliyetçi Hareket Partisinin Samsun'da 9 Ağustos’ta İlkadım ilçesinden başlatılan ilçe kongreleri süreci, Ladik ve Çarşamba İlçe kongreleri ile tamamlandı
SİYASET Haberi
MHP, Samsun'da İlçe Kongrelerini Tamamladı

 
 

MHP İlçe Kongre süreçleri, Hafta sonu Pazar günü gerçekleştirilen Tekkeköy İlçe Kongresinde mevcut başkan Köksal Kısa, Terme’de Hüseyin Yüksel, Salıpazarı’nda Hasan Yüksel,  Ladik’te Selami Aktaş ve Çarşamba’da Kemal Düzgün’ün ilçe başkanı seçilmesiyle sona erdi.

 

SON İLÇE KONGRELERİ LADİK VE ÇARŞAMBA OLDU
 
 

Bugün gerçekleştirilen Milliyetçi Hareket Partisi Ladik İlçe Başkanlığı seçimlerine 25. Dönem Samsun Milletvekili Hüseyin Edis ve İl Divanından yöneticiler divanda görev aldı.  Tek liste olarak gerçekleştirilen seçimlerde mevcut başkan Selami Aktaş güven tazeledi.

 

 

Yine bugün gerçekleştirilen Çarşamba İlçe Başkanlığı seçimlerine ise Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Abdullah Karapıçak divanda görev aldı. Tek liste ile gerçekleşen seçimde, mevcut başkan  Kemal Düzgün güven tazeledi.

 

Kongrelere ilişkin kısa bir açıklama yapan İl Başkanı Abdullah Karapıçak; “Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı tüm Türkiye’de İlkadım ilçemizden başlayan ilçe kongrelerimizi bugün itibariyle tamamlamış olduk. KOVİD-19 salgını gibi tüm dünyayı ve ülkemizi sosyal manada kilitleyen ve önlem almaya ite böyle bir süreçte sıkı tedbirler alarak gerçekleştirdiğimiz 17 ilçenin kongre sürecini sağlıklı ve partimize yakışır bir şekilde tamamlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

 

  Sırada İl Kongremiz var. Genel Merkezimiz İl Kongresi ile ilgili olarak henüz bir tarih belirlemedi ama kısa bir süre içerisinde gerçekleştirileceğini düşünüyoruz.  Milliyetçi Hareketin 2023 vizyonu hedefinde bıkmadan, usanmadan gece gündüz çalışacağız. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz.” dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: MHP,, Samsun'da, İlçe, Kongrelerini, Tamamladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı