Haber Detayı
15 Mayıs 2019 - Çarşamba 13:05 Bu haber 975 kez okundu
 
MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak'tan İSDEF Genel Merkezi'ne ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak'ın İstanbul Samsun Dernekleri Federasyonu (İSDEF) Genel Merkezi'ni ziyaret etti.
SİYASET Haberi
MHP Samsun  İl Başkanı Karapıçak'tan İSDEF Genel Merkezi'ne ziyaret

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak 23 Haziran seçimleri kapsamında ilk ziyaretini İstanbul Samsun Dernekleri Federasyonu (İSDEF) Genel Merkezine yaptı.

 

İstanbul Samsun Dernekleri Federasyonu (İSDEF) Genel Başkanlığına yeni seçilen Erol Türkoğlu'nu tebrik eden Karapıçak'a Anadolu Samsun Dernekler Federasyonu (SAMDEF) Genel Başkanı Metin Şenel ve yönetimin eşlik ettiği ziyarette, İstanbul seçimleri üzerine istişarelerde bulunuldu. Samsunluluk ruhunun da gündeme geldiği ziyarette MHP İl Başkanı Karapıçak İSDEF Genel başkanı Erol Türkoğlu ve yönetimine teşekkür etti. 
 

Karapıçak iftar programı sonrasında Samsunlu hemşehrilerimizin yoğun olarak ikamet ettiği Esenyurt İlçesini ziyaretinin devamında Esenler Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Ramazan Etkinliklerine de katılarak MHP Esenler İlçe Başkanı, Esenler Belediye Başkanı ve Esenler Belediye Meclis Üyeleri ile bir araya geldi. 

Katıldığı etkinliklerde Samsunluluk ruhuna değinen MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak; “Samsunluluk ve 100. Yıl ruhu İstanbul seçimlerine damgasını vuracak. 24 Haziran sabahı İstanbul’da mutlak bir başarıya uyanacağız. Seçim süreci içerisinde Samsunlu Dernek Federasyonları ile eşgüdümlü çalışma programı yapacağız. Dernek federasyonlarının verdiği destek bizleri onurlandırmıştır. 23 Haziran seçimi İstanbul’da ikamet eden hemşehrilerimizle kucaklaşmak için de büyük bir fırsat” dedi.

-- 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: MHP, Samsun, , İl, Başkanı, Karapıçak'tan, İSDEF, Genel, Merkezi'ne, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı