Haber Detayı
08 Ağustos 2019 - Perşembe 12:19 Bu haber 1649 kez okundu
 
MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak Terme'de:
MHP Terme İlçe Başkanlığını ziyaret eden MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, İlçe Başkanı Hüseyin Yüksel ve yeni yönetim ile istişarede bulundu.
SİYASET Haberi
MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak Terme'de:

Başkan Karapıçak Terme´nin hak ettiği yerde olmadığını söyledi.. 

Terme´nin, ürünlerini tescilleyemediğine vurgu yapan Karapıçak, “MHP, günü kurtarma partisi değil, Türk milletinin gerçeğine uygun, Türk milletinin özünden çıkmış bir harekettir. Biz şu anda Ak Parti ile Cumhur İttifakındayız. Biz mezara kadar ittifak kurduk. Bizim ittifakımız menfaat ittifakı değil. Ak Parti´nin üç yıl önceki hata ve günahlarının savunucusu değiliz. 

Biz 3 yıldır ortaklık yaptığımız Erdoğan ve Ak Parti ile Anayasanın ilk dört maddesi tartışılıyordu.  MHP, Erdoğan´a sahip çıktı. Anayasa değiştirildi, metni yazıldı. Kimse daha Anayasayı elleyemiyor. Şu anda konuşan yok. Terme olarak üstümüze düşen, bugünden itibaren her yerde bizim davamızı anlatmak. Bizi istemeyenler, bizim gücümüzü bildikleri için bizi istemiyor. Bizim davamız önce vatanımızdır. Terme´de birlik beraberlik, sevgi, saygı ve disiplin içerisinde başarıya koşmaktır.” dedi.

 

EMNİYET VE JANDARMA KOMUTANLIĞINA ZİYARET

İl Başkanı Abdullah Karapıçak, ilçe teşkilatında partililerle yaptığı toplantı sonrası Terme İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Terme Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.


İl Başkanı Abdullah Karapıçak Cumhur İttifakı çatısı altında Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç ile de bir araya geldi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: MHP, Samsun, İl, Başkanı, Karapıçak, Terme'de:,
Yorumlar
Haber Yazılımı