Haber Detayı
23 Kasım 2017 - Perşembe 13:39 Bu haber 2178 kez okundu
 
MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin'den Öğretmenler Günü kutlaması
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir açıklama yaptı. Tekin, "Başta başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım" dedi.
SİYASET Haberi
MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin'den  Öğretmenler Günü kutlaması

Tekin, sözlerine şöyle devam etti; "Geleceğimizin umudu olan çocuklarımızın ahlaklı, eğitimli, vatanına milletine sadık birer fert olarak yetişmesinde en önemli rolü oynayan hepimizin hamurunu yoğuran elleri öpülesi öğretmenlerimizin değerini ve toplum nezdinde ki itibarlarını korumalarını ve hatta arttırılması gerektiğini tüm samimi duygularımla dile getirmek istiyorum. Milli eğitimin bir ülkenin en önemli hususu olduğunu ve öğretmenlerimizin de bunun mimarı olduğunu unutmamak gerekmektedir. 

Yılın bir gününe öğretmenlerimizi sıkıştırmak ve sadece bugün anmak doğru değildir. Büyük ve yüksek ahlakın sınıflara sığmayan temsilcileri olan öğretmenlerimizi yılın her günü hatırlamalı ve onların yanında olmalıyız. Diğer yandan öğretmenlerimizin sorunlarını çözmek ve onların sorunsuz bir şekilde eğitim vermelerini sağlamak devletimizin başlıca görevidir. Tüm bu duygu ve düşünceler ile başta başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyorum" 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: MHP, Samsun, İl, Başkanı, Taner, Tekin'den, , Öğretmenler, Günü, kutlaması, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı