Haber Detayı
08 Ağustos 2019 - Perşembe 00:59 Bu haber 5069 kez okundu
 
MHP Tekkeköy İlçe Başkanı Sevinç Vural Görevden Alındı
MHP'nin tek kadın ilçe başkanı olan MHP Tekkeköy İlçe Başkanı Sevinç Vural, İki yıldır yürütmekte olduğu MHP Tekkeköy İlçe Başkanlığı görevinden Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin "takdirleriyle" görevden alındı.
SİYASET Haberi
MHP Tekkeköy İlçe Başkanı Sevinç Vural Görevden Alındı

Sevinç Vural ayrılık haberini kişisel sosyal medya hesabından duyurdu.

Sevinç Vural istifası ile ilgili olarak şu cümleleri paylaştı:

"İki yıldır yürütmekte olduğum MHP Tekkeköy İlçe Başkanlığı görevimden Muhterem Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli’nin takdirleriyle bu gün itibari ile ayrılmış bulunmaktayım.

İnsanların geçici, davanın ve teşkilatın baki olduğu gerçeğinden hareketle, bundan sonraki dönemde görevi devralarak ülkü bayrağını taşıyacak olan arkadaşıma başarı dileklerimi bildirerek, bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonrada Ülkücü Hareketin Lideri Sayın Dr. Devlet Bahçeli ve teşkilatımın emrinde bir nefer olarak hayatımı sürdüreceğimin bilinmesini isterim.

Genç bir bayan olmama rağmen güven duyarak Milliyetçi Hareket Partisi Tekkeköy ilçe başkanlığı gibi şerefli ve kutsal bir görevi şahsıma emanet eden Türk Dünyasının Bilge Lideri Genel Başkanım Sayın Devlet Bahçeliye, ismimi teklif ederek beni onurlandıran Önceki dönem İl Başkanım Sayın Taner Tekin’e, bu güne kadar büyük bir keyifle ve uyum içerisinde birlikte görev yaptığım çok değerli İlçe başkanlarıma, hiç tereddüt etmeden her an yanımda olan kıymetli ilçe yöneticisi arkadaşlarıma, bağırlarına basarak bana güç katan ülkücü camiaya ve Tekkeköy halkına bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi sunarım."

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: MHP, Tekkeköy, İlçe, Başkanı, Sevinç, Vural, Görevden, Alındı,
Yorumlar
Haber Yazılımı